Rok:

Výsledky ročníku 2017 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ci
1
Ha
2
Ch
3
No
4
St
5

6
Mn
7
St
8
Fr
9

10
Ra
11
Ha
12
Sl
13
Ch
14
1. Slavošovice 200 15,66CB
28,62
20,69
24,01
18,75
19,68
18,60
25,98
18,60
22,09
18,04
20,06
22,55
15,66
18,53
2. Lásenice 153 18,03JH
20,48
19,44
37,78
NP
27,04
NP
23,08
32,10
20,84
18,03
19,44
22,44
29,59
20,70
3. Markvarec 148 15,66JH
21,20
--
18,36
-
20,44
-
18,48
21,59
15,96
-
21,83
15,66
18,86
4. Mníšek 141 16,88JH
20,31
62,39
NP
24,88
24,72
19,47
25,30
20,68
NP
17,34
20,51
25,09
16,88
21,83
5. Cizkrajov 132 17,15JH
NP
20,80
21,16
22,70
21,70
20,98
30,81
27,69
21,14
17,15
20,82
38,01
17,64
NP
6. Stříbřec 131 17,68JH
24,11
36,55
20,71
22,34
40,54
20,50
28,62
20,38
30,15
18,28
21,51
26,02
17,68
21,35
7. Halámky 119 18,65JH
23,46
NP
21,38
20,99
30,32
20,14
25,58
22,99
21,41
19,08
21,86
42,19
18,65
25,93
8. Chlum u Třeboně 109 18,19JH
NP
22,01
21,32
20,16
21,94
32,73
26,45
19,71
26,02
18,19
NP
33,95
NP
21,48
9. Novosedly nad Nežárkou 96 21,18JH
24,38
22,97
21,18
21,92
26,96
21,47
62,69
27,48
28,35
33,09
21,42
31,11
-
22,43
10. Mysletice 60 18,09JI
20,60
--
18,09
-
20,64
-
19,47
NP
-----
-. Hamr 60 20,84JH-
40,35
22,56
47,85
21,89
31,70
32,79
20,84
-
NP
70,65
28,85
-
NP
12. Stajka 56 20,98JH
22,38
--
20,98
-
22,81
29,18
24,30
-
28,16
-
25,92
--
13. Frahelž 55 21,93JH
27,04
22,27
30,40
21,93
--
36,62
23,31
27,75
-
24,98
38,58
--
14. Příbraz 44 18,60JH---
26,17
26,60
27,02
44,72
20,81
42,95
18,60
33,58
NP
--
15. Stříbřec B 42 16,81JH---
32,85
23,65
--
19,64
-
16,81
----
16. Polště 26 23,58JH----
23,58
26,09
50,03
31,21
26,57
-----
17. Višňová 25 23,41JH---
41,04
--
39,59
23,94
23,41
-
28,02
---
18. Krotějov Sport 20 15,16TA------------
15,16
-
-. Český Rudolec 20 18,21JH-------------
18,21
-. Dubičné 20 22,70CB------
22,70
-------
21. Kolence 17 19,49JH-
19,49
------------
22. Rapšach 13 32,91JH-
32,91
--------
51,29
---
23. Lomnice nad Lužnicí 12 22,75JH-
32,97
-
22,75
----
24,78
-----
24. Zvíkov 9 17,73CB------------
17,73
-
25. Chlum u Třeboně B 8 29,95JH--
29,95
----------
MS
26. Třebeč 7 20,54CB------------
20,54
-
27. Majdalena 6 27,50JH-------------
27,50
28. Ledenice 5 34,53CB------------
34,53
-
29. Mnich 3 43,11JH------
43,11
-------
30. Domanín 1 38,70JH---
38,70
----
30,98
-----
31. Roseč 0 NPJH---------
NP
----
-. Heřmaneč 0 NPJH
NP
-------------
-. Záblatí 0 NPJH---
NP
----
NP
-----
-. Chotěmice 0 NPTA------------
NP
-


Celkem se účastnilo:  51 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: