Chlum u Třeboně 2019 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: VCT
Místo: Chlum u Třeboně
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 14. 09. 2019 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon:  728124183

Začátek rezervace: 01. 09. 2019 18:00
Konec rezervace: 13. 09. 2019 18:00
Začátek tipování:  14. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 14. 09. 2019 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts

Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-u-trebone-10154.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum u Třeboně BJHPetr Belanský
22Lásenice JHLukáš Jankovec
33Polště JHJirka Písař
44Halámky JHJan Prokes
55Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
66Frahelž JHLáďa Růžička
77Zvíkov CBMilan Šimánek
88Mníšek JHJan Zahradník
99Lomnice nad Lužnicí JHNicola Erhartová
1010Hamr JHMichal Szokol
1130Chlum u Třeboně AJHPetr Belanský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Lásenice JHLukáš Jankovec
24Rapšach JHstáňa
36Stříbřec JHKateřina Pospíchalová
47Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
529Lomnice nad Lužnicí JHNicola Erhartová
630Hamr JHMichal Szokol


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mníšek JH17,8417,6617,842019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lásenice JH17,8417,8717,872018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lásenice JH17,8419,0219,022019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chlum u Třeboně JH18,8919,4119,412019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mníšek JH19,4818,5919,482019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Slavošovice CB--19,512015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Chlum u Třeboně AJH19,6519,6519,652011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Zdešov JH--19,752014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Lomnice nad Lužnicí JH19,7819,1019,782019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Krahulčí JI--19,802014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mníšek JH--19,852015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chlum u Třeboně JH--19,942014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Lásenice JH19,5819,9719,972018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Kolence JH19,9719,9719,972012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Stříbřec JH20,0520,0520,052012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Staňkov JH--20,052015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Halámky JH20,2120,2120,212016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Slavošovice CB--20,322015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Rudolfov CB20,3919,0120,392016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Stříbřec JH20,4119,4620,412018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Zvíkov CB20,4419,7420,442019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Polště JH20,5420,4720,542019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Stajka JH18,9420,5620,562016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Zvíkov CB19,6220,6120,612018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Stříbřec JH20,6620,6620,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Slavošovice CB20,6817,7720,682016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Lásenice JH20,7018,2420,702017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Stříbřec JH20,7119,6920,712017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Halámky JH20,7720,1020,772018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Mníšek JH19,5720,7820,782018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Lásenice JH18,6620,7820,782019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Novosedly nad Nežárkou JH20,8120,4620,812016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Branná JH--20,902014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Stříbřec JH21,0721,0721,072011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Chlum u Třeboně JH21,1321,1321,132016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chlum u Třeboně JH20,3121,1521,152018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Cizkrajov JH21,1620,9521,162017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Novosedly nad Nežárkou JH20,6021,1821,182017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Zvíkov CB21,1920,1021,192018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Chlum u Třeboně JH21,2421,2421,242012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Stříbřec JH--21,282015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Hamr JH--21,292015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Chlum u Třeboně JH19,2321,3221,322017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Stříbřec JH21,3520,6521,352017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Halámky JH21,3820,9421,382017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Novosedly nad Nežárkou JH21,3821,2321,382018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Chlum u Třeboně CJH--21,412015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Lásenice JH21,4321,4321,432012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chlum u Třeboně JH19,4821,4821,482017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Hamr JH20,6321,6421,642016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Halámky JH21,7121,7521,752018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Český Rudolec JH--21,832015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Mníšek JH20,2921,8321,832017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Polště JH20,4721,8421,842018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Frahelž JH21,9921,9921,992016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Chlum u Třeboně JH20,0622,1222,122019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Frahelž JH22,1922,1922,192012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Frahelž JH22,2122,2122,212011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Příbraz JH--22,342015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Mníšek JH22,4220,9722,422018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Domanín JH22,4222,4222,422012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Chválkov PE--22,422014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Novosedly nad Nežárkou JH20,8722,4322,432017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Halámky JH--22,512014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Hamr JH22,5622,1522,562017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Novosedly nad Nežárkou JH21,2222,6222,622019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Polště JH21,4322,6222,622019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Lásenice JH--22,712014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Stajka JH--22,762014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Novosedly nad Nežárkou JH21,6322,8022,802019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Stříbřec JH22,8621,3022,862018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Novosedly nad Nežárkou JH22,9021,4322,902018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Novosedly nad Nežárkou JH22,9222,9222,922016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Frahelž JH21,2723,0123,012019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Chlum u Třeboně JH22,4523,2323,232016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže