Frahelž 2018 - O pohár SDH Frahelž

Liga: VCT
Místo: Frahelž
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 04. 08. 2018 13:00
Kontakt:   Jan Hešík
Telefon:  773673893

Začátek rezervace: 22. 07. 2018 18:00
Konec rezervace: 03. 08. 2018 18:00
Začátek tipování:  04. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 04. 08. 2018 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, nástřik


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-frahelz-9269.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Markvarec JH--15,792016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stříbřec JH--16,292016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Slavošovice CB--16,722016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Cizkrajov JH--16,972016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mníšek JH--17,832016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Halámky JH--17,842016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Frahelž JH--18,412016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chlum u Třeboně JH--18,572016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lomnice nad Lužnicí JH--18,722016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stajka JH--19,452016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hosín CB--20,102016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lásenice JH--22,422016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hamr JH--22,722016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Višňová JH--26,922016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Novosedly nad Nežárkou JH--28,322016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rapšach JH--36,342016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Záblatí JH--37,312016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Polště JH--NP2016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chlum u Třeboně JH--22,272016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,922016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Staňkov JH--23,982016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lásenice JH--24,312016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Suchdol nad Lužnicí JH--27,612016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Rapšach JH--43,092016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Novosedly nad Nežárkou JH--NP2016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/08/06 Frahelž, O pohár Frahelž
VCT
2012/08/04 Frahelž, Frahelž
VCT
2013/08/03 Frahelž,
VCT
2014/08/09 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2015/08/08 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2016/08/06 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2018/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/06/09 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2018/06/23 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2018/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2018/07/07 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2018/07/14 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2018/07/21 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2018/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2018/08/18 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2018/08/25 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga