Mělník v roce 2019

Rok:

    Muži Ženy   Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenci  Profi
ID FireSport:   402401
Okres:   Mělník
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°21*10*N,14°28*59*E
PSČ:  276 01

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  ZdešovJH21,3620,5121,362018/03/31
2.  ZdešovJH--22,172017/04/15
3.  Dolní HradištěPS23,3123,6323,632018/01/14
4.  SloupPZ23,7227,9927,992015/05/16CHloumek
5.  ÚněšovPS28,9825,2028,982017/01/28Blata
6.  ZdešovJH--37,552016/03/26Chloumek
7.  ÚněšovPS37,8437,7137,842018/01/27
8.  Dolní HradištěPS--NP2017/01/14Blata
9.  NevřeňPSNPNPNP2018/02/10
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
Blata 2019/07/06 Raspenava FNC 17,98 2 7
Blata 2019/06/08 Velké Hamry FNC 18,10 1 8
Blata 2019/08/24 Kosořice - finále FNC 18,57 2 7
Blata 2019/05/18 Škodějov FNC 19,57 4 5
Blata 2019/05/11 Krásná Ves FNC 21,76 5 4
Blata 2019/06/15 Frýdštejn FNC 21,97 4 5
Blata 2019/06/01 Jeřmanice FNC 23,64 5 4
Blata 2019/08/10 Dalešice FNC 23,75 6 3
Blata 2019/08/17 Roudný FNC 32,65 7 2
Blata 2019/06/21 Vesec pod Kozákovem FNC 40,51 12 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


11. místo FNC 20174. místo FNC 20182. místo FNC 2019

Fire night cup

Tým: Mělník Blata, nejlepěí čas: 18,10 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 26 počet výsledků: 5x

Fire night cup

Tým: Mělník Blata, nejlepěí čas: 17,98 Útok,sklopka 2xB široké, body: 19 počet výsledků: 5x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2018/08/18 Mělník - Blata (ME), Mělník - Blata (ME) - soutěž KL
KL
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves 6
      FNC
      2019/05/18 Škodějov, Škodějov 6
      FNC
      2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice 5
      FNC
      2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry 3
      FNC
      2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn 6
      FNC
      2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem 7
      FNC
      2019/07/06 Raspenava, Raspenava 4
      FNC
      2019/08/10 Dalešice, Dalešice 11
      FNC
      2019/08/17 Roudný, Roudný 1
      FNC
      2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále 3
      FNC
      2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže 51
      -
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře