Chlum u Třeboně 2013 - O putovní pohár starosty městyse

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 06. 2013 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Jan Zahradník

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Žďár JH 14,71 - -
2.  Ústrašice B TA 15,19 - -
3.  Heřmaneč JH 15,53 - -
4.  Zdešov JH 17,06 - -
5.  Lásenice JH 17,25 - -
6.  Stříbřec JH 17,35 - -
7.  Plešovice CK 17,68 - -
8.  Markvarec JH 17,80 - -
9.  Lomnice nad Lužnicí JH 17,94 - -
10.  Mníšek JH 17,96 - -
11.  Řepeč TA 18,09 - -
12.  Novosedly nad Nežárkou JH 20,00 - -
13.  Horní Meziříčko JH 20,55 - -
14.  Kolence JH 20,96 - -
15.  Halámky JH 22,19 - -
16.  Zahrádky JH 23,12 - -
17.  Žíteč JH 30,18 - -
18.  Chlum u Třeboně B JH 32,99 - -
19.  Chlum u Třeboně JH 36,90 - -
20.  Staňkov JH 55,69 - -
21. Výsledek se nepočítá do ligy  Mirochov JH NP - -
22.  Dolní Němčice JH NP - -
23.  Český Rudolec JH NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zdešov JH 20,97 - -
2.  Lomnice nad Lužnicí JH 22,57 - -
3.  Chlum u Třeboně JH 22,71 - -
4.  Staňkov JH 28,10 - -
5.  Suchdol nad Lužnicí JH 31,29 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žďár JH--14,712013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Heřmaneč JH--14,992014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice BTA--15,192013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heřmaneč JH--15,532013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stříbřec JH--16,162014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ústrašice BTA--16,172014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Český Rudolec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Markvarec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kolence JH--16,422014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE--16,552014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chlum u Třeboně JH--16,692014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdešov JH--17,062013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,102014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdešov JH--17,212014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lásenice JH--17,252013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stříbřec JH--17,352013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Horní Meziříčko JH--17,392014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Plešovice CK--17,682013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Markvarec JH--17,802013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lásenice JH--17,892014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,942013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mníšek JH--17,962013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Řepeč TA--18,092013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Drunče JH--18,232014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Halámky JH--19,002014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Novosedly nad Nežárkou JH--19,852014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chlum u Třeboně BJH--19,912014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Novosedly nad Nežárkou JH--20,002013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Slapy TA--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Domanín JH--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce TA--18,242015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zdešov JH--18,272014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zdešov JH--19,782014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lásenice JH19,9019,2619,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zdešov JH--20,142015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Lásenice JH20,3420,3420,342016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chlum u Třeboně JH20,0620,4720,472019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Staňkov JH--20,902015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Zdešov JH--20,972013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Stříbřec JH20,8021,0421,042017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Lásenice JH--21,142015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Lomnice nad Lužnicí JH20,7321,1521,152019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Rapšach JH21,1921,1921,192016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Staňkov JH21,2620,9021,262017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Lomnice nad Lužnicí JH19,7121,3821,382017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Lásenice JH--21,422014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Chlum u Třeboně JH--21,432015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Hrdějovice CB--21,542015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Lásenice JH21,5720,7521,572017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Zdešov JH21,6521,6521,652012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Lomnice nad Lužnicí JH--21,662014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Stříbřec JH21,4521,6821,682018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Lásenice JH20,5721,6921,692016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Staňkov JH21,6021,7321,732018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Novosedly nad Nežárkou JH20,9621,8921,892016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Staňkov JH21,9021,9021,902016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Chlum u Třeboně JH21,9721,9221,972018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Rapšach JH22,0220,2022,022018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Rapšach JH21,8322,0922,092017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Lomnice nad Lužnicí JH--22,212015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Žďár - Muži

14,71https://youtu.be/CU2dGcAa6dE Peťa V.

Ústrašice - Muži

15,19https://youtu.be/w0ZoX8URIxY Peťa V.

Heřmaneč - Muži

15,53https://youtu.be/n3rQPRG0Zoc Lukáš Brtník

Heřmaneč - Muži

15,53https://youtu.be/3OOcPXYXlgE Peťa V.

Zdešov - Muži

17,06https://youtu.be/TFJarz_XQvU Peťa V.

Lásenice - Muži

17,25https://youtu.be/1VRlS-gv4Yc Peťa V.

Stříbřec - Muži

17,35https://youtu.be/LrCpA-XnKgg Peťa V.

Mníšek - Muži

17,96https://youtu.be/X89eW2OLis4 Peťa V.

Mníšek - Muži

17,96https://youtu.be/C9bj6CGHNd4 Jan Zahradník

Horní Meziříčko - Muži

20,55https://youtu.be/8ud1idFzuAk Lukáš Brtník

Kolence - Muži

20,96https://youtu.be/Q7P242pfkPM Peťa V.

Zdešov - Ženy

20,97https://youtu.be/vum0HaF2_9k Lukáš Brtník

Zdešov - Ženy

20,97https://youtu.be/XWyU-mF8Qtk Peťa V.

Zahrádky - Muži

23,12https://youtu.be/191L9SNvqig Lukáš Brtník

Staňkov - Ženy

28,10https://youtu.be/09cLIiThVQM Peťa V.

Český Rudolec - Muži

NPhttps://youtu.be/US9HXxtNDt8 Lukáš Brtník
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a8233781

Kód: a8233781



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře