Chlum u Třeboně 2014 - O putovní pohár starosty městyse

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1504814546408422/1505118949711315/?notif_t=plan_mall_activity
Kdy: 31. 05. 2014 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon:  728124183
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Jan Zahradník

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Heřmaneč JH 14,99 - -
2.  Stříbřec JH 16,16 - -
3.  Ústrašice B TA 16,17 - -
4.  Český Rudolec JH 16,34 - -
4.  Markvarec JH 16,34 - -
6.  Kolence JH 16,42 - -
7.  Kamenice nad Lipou PE 16,55 - -
8.  Chlum u Třeboně JH 16,69 - -
9.  Lomnice nad Lužnicí JH 17,10 - -
10.  Zdešov JH 17,21 - -
11.  Horní Meziříčko JH 17,39 - -
12.  Lásenice JH 17,89 - -
13.  Drunče JH 18,23 - -
14.  Halámky JH 19,00 - -
15.  Novosedly nad Nežárkou JH 19,85 - -
16.  Chlum u Třeboně B JH 19,91 - -
17.  Domanín JH 20,49 - -
17.  Slapy TA 20,49 - -
19.  Staňkov JH 23,32 - -
20.  Polště JH 26,92 - -
21.  Mirochov JH 28,61 - -
22.  Stajka JH 29,63 - -
23.  Mníšek JH NP - -
23.  Žďár JH NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zdešov JH 18,27 - -
2.  Lomnice nad Lužnicí JH 21,66 - -
3.  Lásenice JH 22,27 - -
4.  Suchdol nad Lužnicí JH 25,15 - -
5.  Chlum u Třeboně JH 26,23 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žďár JH--14,712013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Heřmaneč JH--14,992014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice BTA--15,192013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heřmaneč JH--15,532013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stříbřec JH--16,162014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ústrašice BTA--16,172014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Markvarec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Český Rudolec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kolence JH--16,422014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE--16,552014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chlum u Třeboně JH--16,692014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdešov JH--17,062013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,102014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdešov JH--17,212014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lásenice JH--17,252013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stříbřec JH--17,352013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Horní Meziříčko JH--17,392014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Plešovice CK--17,682013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Markvarec JH--17,802013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lásenice JH--17,892014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,942013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mníšek JH--17,962013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Řepeč TA--18,092013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Drunče JH--18,232014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Halámky JH--19,002014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Novosedly nad Nežárkou JH--19,852014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chlum u Třeboně BJH--19,912014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Novosedly nad Nežárkou JH--20,002013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Domanín JH--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Slapy TA--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce TA--18,242015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zdešov JH--18,272014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zdešov JH--19,782014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lásenice JH19,9019,2619,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zdešov JH--20,142015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Lásenice JH20,3420,3420,342016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chlum u Třeboně JH20,0620,4720,472019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Staňkov JH--20,902015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Zdešov JH--20,972013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Stříbřec JH20,8021,0421,042017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Lásenice JH--21,142015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Lomnice nad Lužnicí JH20,7321,1521,152019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Rapšach JH21,1921,1921,192016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Staňkov JH21,2620,9021,262017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Lomnice nad Lužnicí JH19,7121,3821,382017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Lásenice JH--21,422014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Chlum u Třeboně JH--21,432015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Hrdějovice CB--21,542015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Lásenice JH21,5720,7521,572017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Zdešov JH21,6521,6521,652012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Lomnice nad Lužnicí JH--21,662014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Stříbřec JH21,4521,6821,682018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Lásenice JH20,5721,6921,692016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Staňkov JH21,6021,7321,732018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Novosedly nad Nežárkou JH20,9621,8921,892016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Staňkov JH21,9021,9021,902016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Chlum u Třeboně JH21,9721,9221,972018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Rapšach JH22,0220,2022,022018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Rapšach JH21,8322,0922,092017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Lomnice nad Lužnicí JH--22,212015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Heřmaneč - Muži

14,99https://youtu.be/avNxX3N5qeU Ondřej Pecha

Chlum u Třeboně - Muži

16,69https://youtu.be/Bth29hBvtzU Petr Belanský

Zdešov - Muži

17,21https://youtu.be/4BbnIEh7eDY Jan Zahradník

Horní Meziříčko - Muži

17,39https://youtu.be/s_gkI1EAUik Jan Zahradník

Zdešov - Ženy

18,27https://youtu.be/tRrL5FAXqao Jan Zahradník

Chlum u Třeboně - Muži

19,91https://youtu.be/-9yvvS5oOis Petr Belanský

Lomnice nad Lužnicí - Ženy

21,66https://youtu.be/a2ZtaBDTERg Jan Zahradník

Mníšek - Muži

NPhttps://youtu.be/omdh1Okv8IU Jan Zahradník
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a9894501

Kód: a9894501


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a9902138

Kód: a9902138


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a9900912

Kód: a9900912



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře