Dalešice 2019 - Dalešice

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 10. 08. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín JN 15,58 15,58 15,27
2.  Karlinky LI 16,19 16,19 16,17
3.  Jeřmanice LI 17,16 17,16 17,10
4.  Hradčany LI 18,03 18,03 16,47
5.  Krásná Ves MB 18,05 18,05 17,60
6.  Těpeře JN 20,62 20,62 19,02
7.  Záskalí LI 20,69 20,69 19,64
8.  Velké Hamry JN 20,99 20,99 20,31
9.  Škodějov SM 21,63 21,63 17,64
10.  Bukovno MB 28,70 28,70 24,90
11.  Roudný JN 29,98 29,98 29,57
12.  Koberovy JN NP NP NP
12.  Křížkový Újezdec PH NP NP NP
12.  Pátek NB NP NP NP
12.  Bystřice JC NP NP NP
12.  Příchovice JN NP NP NP
12.  Krásná Ves B MB NP NP NP
13.  Frýdštejn JN DSQ DSQ 14,89

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jeřmanice LI 18,21 18,21 18,08
2.  Břehy MB 19,05 19,05 19,03
3.  Zlatá Olešnice JN 20,31 20,31 20,20
4.  Dalešice JN 21,49 21,49 21,24
5.  Křížkový Újezdec PH 21,79 21,79 19,91
6.  Mělník Blata ME 23,75 23,75 21,49
7.  Raspenava LI 28,29 28,29 27,28
8.  Hodkovice nad Mohelkou LI 34,85 34,85 33,14
9.  Ploukonice SM NP NP NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčany LI 21,11 21,11 20,50
2.  Bystřice JC 22,86 22,86 20,83
3.  Pátek NB 23,26 23,26 22,97
4.  Záskalí LI 23,33 23,33 23,23
5.  Jeřmanice LI 23,88 23,88 23,13
6.  Škodějov SM 24,10 24,10 20,67
7.  Těpeře JN 24,81 24,81 21,91
8.  Bukovina, Turnov SM 24,89 24,89 23,70
9.  Příchovice JN 25,17 25,17 22,81
10.  Koberovy JN 25,40 25,40 24,26
11.  Křížkový Újezdec PH 27,66 27,66 26,10

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Ostroměř JC 21,33 21,33 20,86
2. Roztoky u Semil SM 22,72 22,72 20,94
3. Lažany LI 27,39 27,39 25,69
4. Dolní Sytová SM 28,87 28,87 27,70
5. Smržovka ženy JN 30,79 30,79 30,65
6. Mukařov JN 34,18 34,18 33,12
7. Smržovka muži JN 35,87 35,87 34,86
8. Křížkový Újezdec ženy PH NP NP NP
8. Dalešice ženy JN NP NP NP
8. Dalešice JN NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín JN15,5815,2715,582019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
2.  Karlinky LI16,1916,1716,192019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
3.  Jeřmanice LI17,1617,1017,162019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
4.  Hradčany LI18,0316,4718,032019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
5.  Krásná Ves MB18,0517,6018,052019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
6.  Těpeře JN20,6219,0220,622019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
7.  Záskalí LI20,6919,6420,692019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
8.  Velké Hamry JN20,9920,3120,992019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
9.  Škodějov SM21,6317,6421,632019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
10.  Bukovno MB28,7024,9028,702019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
11.  Roudný JN29,9829,5729,982019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
12.  Krásná Ves BMBNPNPNP2019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
13.  Koberovy JNNPNPNP2019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
14.  Křížkový Újezdec PHNPNPNP2019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
15.  Příchovice JNNPNPNP2019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
16.  Bystřice JCNPNPNP2019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
17.  Pátek NBNPNPNP2019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
18.  Frýdštejn JNDSQ14,89DSQ2019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Jeřmanice LI18,2118,0818,212019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
2. Břehy MB19,0519,0319,052019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
3. Zlatá Olešnice JN20,3120,2020,312019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
4. Dalešice JN21,4921,2421,492019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
5. Křížkový Újezdec PH21,7919,9121,792019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
6. Mělník Blata ME23,7521,4923,752019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
7. Raspenava LI28,2927,2828,292019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
8. Hodkovice nad Mohelkou LI34,8533,1434,852019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
9. Ploukonice SMNPNPNP2019/08/10 Útok,sklopka 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/05 Dalešice, FNC Dalešice
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře