Rok:

Výsledky ročníku 2012 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ko
1
Ch
2
Lo
3
St
4
No
5

6
Mn
7
St
8
Fr
9
Lu
10
Ha
11
Ch
12
1. Chlum u Třeboně 182 18,39JH
19,34
21,24
23,60
20,06
18,39
21,75
27,20
21,59
26,10
22,16
26,81
21,78
2. Kolence 163 19,39JH
19,79
19,97
76,09
19,87
19,39
47,51
25,85
29,74
21,79
22,13
24,51
22,39
3. Mníšek 138 19,03JH
19,03
25,59
35,43
22,74
20,48
23,50
26,90
34,91
22,66
24,00
28,41
21,44
4. Stříbřec 123 19,60JH
NP
20,05
25,14
28,14
19,60
27,75
33,25
21,18
22,54
31,55
29,08
22,25
5. Lomnice nad Lužnicí 117 20,34JH
25,10
24,02
22,88
22,96
20,34
24,01
27,39
23,18
25,44
30,17
NP
22,07
6. Hamr 85 19,81JH
19,81
50,93
29,28
21,11
20,19
49,84
30,63
25,20
23,65
28,94
34,97
-
7. Český Rudolec 82 22,36JH
NP
NP
23,57
25,28
24,22
NP
NP
22,36
23,93
27,29
25,64
26,81
8. Zdešov 79 22,73JH
27,92
46,01
26,05
24,39
24,21
24,70
33,52
22,73
-
28,18
35,55
25,57
9. Novosedly nad Nežárkou 65 22,15JH
23,22
24,24
NP
28,35
22,15
34,38
34,18
32,82
34,39
25,36
30,54
24,91
10. Domanín 64 22,42JH
26,62
22,42
26,27
27,62
43,77
26,10
31,09
24,57
50,12
32,45
31,74
32,43
11. Frahelž 61 22,19JH
26,03
22,19
49,41
80,38
24,32
29,02
36,66
23,66
23,31
40,03
27,53
-
12. Lásenice 60 20,88JH
20,88
21,43
46,57
34,71
30,78
26,42
56,84
22,16
28,67
NP
30,61
38,71
13. Heřmaneč 57 19,68JH-
NP
23,40
----
19,68
---
20,18
14. Majdalena 39 24,69JH-
24,69
30,58
73,86
53,02
24,75
30,61
28,57
-
33,08
36,18
-
15. Halámky 37 24,00JH
24,00
25,18
40,96
-
NP
-
43,41
-
25,19
-
28,00
29,02
16. Branná 29 23,66JH
27,75
-
31,96
--
28,62
45,91
-
23,66
49,91
-
24,28
17. Panské Dubenky 27 20,25JI----
20,25
26,21
-
27,77
---
29,83
-. Stráž nad Nežárkou 27 26,54JH--
26,54
--
NP
29,96
31,71
-
28,60
42,31
-
19. Horní Meziříčko 22 21,38JH--
62,62
-
NP
--
21,38
--
40,98
25,33
20. Klec 21 23,79JH
25,41
-
30,90
-
23,79
-
37,32
-
29,90
33,28
--
21. Staňkov 16 30,05JH---
35,78
-
30,05
34,38
--
38,30
31,03
-
22. Lomnice nad Lužnicí B 13 24,53JH--
NP
-----
24,53
29,46
--
-. Slavošovice 13 24,92CB---------
24,92
--
24. Valtínov 11 28,13JH--
28,71
-
28,13
-----
38,27
-
25. Zaliny 7 28,77CB--
48,91
------
28,77
--
-. Ponědrážka 7 30,73JH
NP
-
31,57
-
30,73
---
37,14
32,08
--
27. Roseč 6 28,23JH--
33,18
--
28,23
---
37,26
--
-. Dolní Žďár 6 28,42JH-----
30,26
36,86
28,42
----
29. Mirochov 5 33,81JH-
NP
-
34,97
--
37,02
----
33,81
30. Slavonice 3 34,41JH------
34,41
NP
----
31. Lomnice nad Lužnicí C 2 31,91JH--
31,91
---------
-. Frahelž pardál team 2 32,48JH--------
32,48
---
33. Horní Pěna 1 31,82JH-----
31,82
------
34. Hosín 0 32,65CB---------
32,65
--
-. Žíteč 0 35,80JH---
87,55
--
NP
----
35,80
-. Chlum u Třeboně B 0 36,27JH-
NP
--------
NP
36,27
-. Suchdol nad Lužnicí 0 36,52JH----
36,52
---
45,42
-
55,83
-
-. Domanín starší 0 39,57JH----
39,57
-------
-. Břilice 0 44,45JH---------
44,45
--
-. Lužnice 0 46,42JH---------
46,42
--
-. Pístina 0 54,83JH------
54,83
-----
-. Stajka 0 58,80JH---------
58,80
--
-. Hamr B 0 NPJH---
NP
--------
-. Mníšek B 0 NPJH------
NP
-----
-. Lhota 0 NPCB-----------
NP
-. Stříbřec B 0 NPJH-
NP
-----
NP
--
NP
-
-. Roseč B 0 NPJH-----
NP
------
-. Zahrádky 0 NPJH-------
NP
----


Celkem se účastnilo:  72 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: