Rok:

Výsledky ročníku 2013 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ko
1
Ch
2
Ma
3
Lo
4
No
5
St
6
Br
7
Ha
8

9
Mn
10
St
11
Fr
12
Lu
13
Ha
14
Ch
15
1. Kolence 189 17,62JH
19,96
20,96
17,62
24,73
19,41
51,36
25,10
21,20
20,40
27,09
19,49
22,59
24,43
37,36
22,09
2. Stříbřec 168 17,35JH
17,61
17,35
33,35
26,60
39,23
22,83
32,90
21,80
28,32
26,19
19,56
25,52
24,52
26,25
20,92
3. Lásenice 161 17,25JH
19,32
17,25
18,54
22,75
20,47
NP
30,09
22,13
18,98
32,74
20,37
23,69
27,23
37,61
21,91
4. Zdešov 159 16,98JH
16,98
17,06
18,39
23,98
NP
20,71
26,36
24,47
21,23
28,77
19,59
20,56
38,56
53,13
NP
5. Heřmaneč 146 15,53JH
21,66
15,53
19,79
NP
18,46
25,87
28,70
21,35
19,95
33,64
18,25
NP
35,31
29,83
29,83
6. Markvarec 141 17,61JH
NP
17,80
17,61
23,46
19,41
37,73
30,07
25,08
22,25
26,06
22,06
NP
NP
27,65
23,92
7. Mníšek 136 17,96JH
18,08
17,96
19,34
35,87
19,11
23,79
31,02
25,88
24,03
28,37
58,30
21,54
24,83
35,46
24,83
8. Chlum u Třeboně 125 19,35JH
23,07
36,90
20,26
32,66
19,35
NP
NP
22,29
22,40
26,17
24,66
23,42
25,88
26,03
22,95
9. Lomnice nad Lužnicí 119 17,94JH
18,39
17,94
32,10
25,47
19,99
34,12
26,03
22,60
20,26
36,82
22,02
35,27
27,48
53,25
26,31
10. Český Rudolec 90 18,09JH
20,43
NP
18,09
30,97
--
38,67
29,17
21,52
31,35
24,94
23,58
33,52
31,75
24,27
11. Frahelž 74 19,34JH
19,48
-
19,34
45,82
21,73
24,24
-
28,68
21,71
--
21,63
-
33,59
-
12. Hamr 69 20,90JH
20,90
-
NP
NP
21,82
---
22,23
33,15
23,11
25,72
28,74
27,47
24,48
13. Novosedly nad Nežárkou 55 20,00JH
24,47
20,00
NP
NP
21,60
32,16
32,43
25,88
35,38
NP
21,28
39,80
NP
NP
24,76
14. Staňkov 31 23,69JH
37,26
55,69
23,69
33,53
24,04
24,88
45,20
-
49,12
NP
31,94
-
54,22
40,68
-
-. Branná 31 27,63JH--
28,37
29,72
27,63
-
30,09
NP
-
30,23
-----
16. Halámky 27 21,35JH
NP
22,19
21,35
NP
-
47,87
NP
29,15
29,27
58,48
-
NP
-
34,36
NP
17. Panské Dubenky 24 21,11JI----
21,11
-----
23,75
--
32,55
43,06
18. Plešovice 22 17,68CK-
17,68
----------
24,79
--
-. Zaliny 22 24,27CB---
34,47
--------
24,27
--
20. Žďár 20 14,71JH-
14,71
-------------
-. Kamenice nad Lipou 20 21,64PE---
21,64
-----------
22. Ústrašice B 17 15,19TA-
15,19
-----
NP
-------
23. Zliv 16 24,18CB---
24,18
NP
------
29,76
---
24. Majdalena 15 25,88JH--
41,32
----
25,88
-
36,73
-
34,20
37,48
-
36,32
25. Domanín 11 25,42JH--
NP
NP
25,42
64,80
---
33,23
--
42,96
--
26. Ponědrážka 10 22,74JH
22,74
--
NP
36,06
------
28,00
-
NP
-
-. Stajka 10 24,61JH--
24,61
41,45
---
31,66
31,51
-----
28,37
28. Horní Meziříčko 9 20,55JH
23,05
20,55
--
31,97
-----
26,98
----
29. Zahrádky 8 20,90JH
20,90
23,12
--
31,46
----------
30. Slavošovice 7 27,96CB---
NP
--------
27,96
--
-. Mníšek B 7 31,63JH---------
31,63
-----
32. Řepeč 5 18,09TA-
18,09
-------------
-. Polště 5 30,68JH--------
30,68
-----
34,86
-. Staré Hodějovice 5 31,28CB------------
31,28
--
-. Klec 5 32,19JH---
32,19
-----------
-. Voleč 5 33,36PA------
33,36
--------
37. Hosín 4 26,97CB-------
26,97
-------
38. Zaliny B 3 34,66CB------------
34,66
--
39. Olešná 2 62,05PE------
62,05
--------
40. Stříbřec B 1 32,12JH----------
32,12
----
-. Stará Hlína 1 35,72JH---------
61,78
44,80
-
35,72
--
-. Frahelž Pardál team 1 NPJH-----------
NP
---
43. Žíteč 0 30,18JH-
30,18
-------------
-. Břilice 0 32,42JH----------
32,42
-
36,43
--
-. Chlum u Třeboně B 0 32,99JH-
32,99
-----------
NP
47,91
-. Políkno 0 33,52JH--------
33,52
------
-. Roseč 0 36,33JH
36,33
--
NP
-----------
-. Mirochov 0 38,47JH-
NP
-----
47,87
-
42,34
----
38,47
-. Stráž nad Nežárkou 0 39,04JH--------
39,04
------
-. Trhové Sviny 0 41,29CB------------
41,29
--
-. Dvory nad Lužnicí 0 41,30JH--
41,30
--
NP
-
43,82
-------
-. Zvíkov 0 65,77CB---
65,77
-----------
-. Vrcov 0 117,84CB------------
117,84
--
-. Lužnice 0 NPJH------------
NP
--
-. Dolní Žďár 0 NPJH--------
NP
------
-. Rácovice 0 NPTR----------
NP
----
-. Dolní Němčice 0 NPJH-
NP
-------------
-. Roseč B 0 NPJH---
NP
-----------
-. Pístina 0 NPJH--------------
NP
-. Chválkov 0 NPPE---
NP
-----------
-. Bohdalín 0 NPPE---
NP
-----------


Celkem se účastnilo:  81 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: