Rok:

Výsledky ročníku 2015 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ko
1
Ha
2
Ch
3
Lo
4
No
5
St
6
Br
7

8
Mn
9
St
10
Ma
11
Fr
12
Lu
13
Ha
14
St
15
Ch
16
1. Stříbřec 240 16,42JH
16,92
16,92
18,90
17,12
16,54
21,26
20,90
19,74
27,32
19,87
16,42
21,16
17,40
26,14
22,10
21,28
2. Kolence 226 16,41JH
18,44
20,47
18,90
16,67
17,04
20,00
18,06
30,17
30,58
17,76
16,83
18,97
16,41
NP
19,79
18,46
3. Slavošovice 169 16,34CB
17,23
19,08
20,32
18,86
18,74
20,86
19,79
24,41
31,54
20,16
16,34
25,48
17,99
NP
23,21
19,51
4. Markvarec 166 15,62JH--
26,34
16,52
17,64
19,04
NP
19,68
31,52
18,53
15,62
20,15
17,68
41,38
19,96
49,36
5. Valtínov 134 16,61JH
20,45
17,83
35,06
33,99
16,62
20,79
NP
24,13
32,30
20,20
16,61
41,03
17,49
29,40
20,94
NP
-. Mníšek 134 17,39JH
NP
26,00
28,70
18,86
17,85
20,10
22,13
19,88
34,19
20,98
17,39
35,19
18,32
28,41
21,26
19,85
7. Halámky 113 19,06JH
NP
23,31
24,12
19,81
19,06
23,01
20,88
19,49
30,38
30,27
NP
25,01
20,59
30,22
23,60
28,86
8. Chlum u Třeboně 97 17,11JH
NP
24,81
25,01
19,96
17,96
20,92
28,23
22,77
31,00
NP
17,11
31,57
21,40
29,51
24,01
24,61
9. Lásenice 87 17,38JH
18,28
43,04
NP
NP
17,38
21,34
26,33
19,42
32,82
21,08
24,15
38,07
NP
32,93
-
36,91
10. Stajka 78 18,53JH
18,53
20,77
NP
19,95
18,85
34,48
21,35
23,98
NP
24,46
20,04
33,06
NP
29,95
23,84
NP
11. Hamr 76 19,04JH
23,90
33,46
21,29
26,03
19,04
-
22,29
25,58
34,48
20,95
19,05
-
28,20
27,43
-
26,57
12. Novosedly nad Nežárkou 72 19,53JH
26,80
19,53
76,03
21,66
29,42
27,13
21,35
22,72
72,88
21,30
32,91
29,97
23,96
31,12
26,98
24,49
13. Frahelž 50 19,18JH
19,18
--
21,20
----
36,45
21,76
19,34
23,99
-
29,33
NP
26,36
14. Příbraz 34 20,26JH---
20,26
-----
22,10
-
25,54
--
23,09
22,34
15. Heřmaneč 33 17,38JH---------
19,78
-----
17,38
16. Lomnice nad Lužnicí 32 17,45JH
36,33
18,09
-
17,45
26,73
----------
NP
17. Kamenice nad Lipou 28 17,39PE--
17,39
17,61
------------
18. Cizkrajov 27 16,69JH---------
31,38
16,69
25,53
19,43
--
19,31
19. Domanín 26 17,78JH
MS
--
NP
25,19
-
29,17
--
23,83
17,78
23,24
NP
---
20. Staňkov 25 20,97JH-
NP
NP
-
25,82
NP
27,44
20,97
36,22
NP
--
NP
36,50
-
20,05
21. Český Rudolec 23 17,74JH--
17,74
23,08
-----------
21,83
22. Stříbřec B 22 24,19JH
27,13
---
28,19
NP
NP
28,80
42,02
24,19
58,53
27,48
30,76
35,92
36,48
28,03
23. Zahorčice 20 17,38ST--
17,38
-------------
24. Polště 19 23,07JH
23,07
--
24,92
--------
23,07
-
26,30
25,26
25. Dvorce 15 17,60TA--
17,60
-------------
-. Ústrašice B 15 18,60TA---------
18,60
------
27. Krahulčí 13 17,62JI--
17,62
-------------
28. Mirochov 12 23,91JH--
23,91
-----
32,97
------
31,96
29. Branná 10 23,22JH---
20,40
--
23,22
-
41,81
-
27,39
-
NP
---
30. Hosín 9 18,88CB--
30,64
---------
18,88
---
-. Rapšach 9 26,45JH-
26,45
NP
-
NP
----
30,98
-----
27,80
32. Zdešov 8 19,51JH--
19,51
--
NP
----------
-. Záblatí 8 21,64JH---
24,63
31,35
----
43,36
-
28,45
21,64
---
-. Roseč 8 22,58JH
NP
--
NP
----
43,19
22,58
--
24,35
-
24,25
29,16
35. Zaliny 7 19,56CB---
NP
--------
19,56
---
36. Plešovice 6 20,08CK------------
20,08
---
-. Ponědrážka 6 24,33JH
24,33
---------------
38. Zaliny B 5 20,55CB---
NP
--------
20,55
---
-. Chlum u Třeboně C 5 27,64JH--
21,41
--
27,64
----------
40. Majdalena 4 24,41JH-
59,46
26,62
-
NP
-
56,76
---
24,41
-
37,52
---
-. Rapšach B 4 24,91JH----
24,91
-----------
-. Voleč 4 27,89PA------
27,89
---------
43. Suchdol nad Lužnicí 3 41,26JH-
41,26
--------------
44. Pístina 2 27,11JH--------
53,42
---
NP
-
27,11
-
45. Roseč B 1 26,81JH
NP
--
26,81
----------
28,63
-
-. Chlum u Třeboně B 1 26,92JH--
26,92
----------
MS
-
50,15
47. Novosedly nad Nežárkou B 0 29,54JH----
29,54
-----------
-. Mníšek B 0 33,30JH--------
57,88
33,30
------
-. Panské Dubenky 0 39,93JI---
39,93
------------
-. Stajka Stejka 0 43,70JH--------------
43,70
-
-. Stará Hlína 0 NPJH------------
NP
---
-. Olešná 0 NPPE------
NP
---------
-. Hamr B 0 NPJH-------------
NP
--
-. Slavonice 0 NPJH-------
NP
--------
-. Zvíkov 0 NPCB-------------
NP
--


Celkem se účastnilo:  76 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: