Rok:

Výsledky ročníku 2016 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ha
1
Ch
2
St
3
No
4

5
Mn
6
St
7
Fr
8
Lu
9
Ha
10
St
11
Sl
12
Ch
13
1. Markvarec 216 15,79JH
18,13
19,00
22,80
18,55
19,43
26,00
18,37
15,79
19,40
25,97
19,25
15,89
19,41
2. Slavošovice 166 16,21CB
20,31
20,68
NP
NP
21,62
23,28
19,88
16,72
19,73
23,86
19,04
16,21
18,25
3. Stříbřec 165 16,29JH
20,60
19,34
19,93
26,19
20,71
24,98
18,78
16,29
20,76
26,51
19,03
21,43
20,66
4. Mníšek 141 17,57JH
19,61
19,08
20,67
41,05
24,82
26,03
20,39
17,83
22,09
26,56
19,78
17,57
19,11
5. Cizkrajov 126 16,05JH
20,66
NP
19,51
18,72
NP
42,44
19,86
16,97
20,30
30,86
19,27
16,05
NP
6. Chlum u Třeboně 97 18,57JH
22,15
23,23
21,02
20,34
22,96
27,45
21,37
18,57
23,90
NP
56,38
19,70
21,13
7. Halámky 95 17,84JH
27,33
23,63
23,25
41,45
22,30
31,20
20,08
17,84
23,47
26,61
19,78
23,09
20,21
8. Lásenice 87 19,55JH
21,57
NP
20,89
19,55
19,86
NP
NP
22,42
20,38
25,23
21,00
20,26
NP
9. Stajka 72 19,45JH-
20,56
21,18
40,42
19,95
27,81
27,30
19,45
24,58
24,60
20,49
--
10. Hamr 61 21,64JH-
21,64
24,54
22,96
25,91
27,06
26,38
22,72
69,53
34,05
-
21,67
24,12
11. Novosedly nad Nežárkou 58 20,81JH
21,92
20,81
DSQ
25,82
24,60
46,70
24,33
28,32
24,07
36,05
22,88
-
22,92
12. Kolence 50 19,07JH
19,21
-
20,33
-----
19,07
----
13. Hosín 49 19,26CB
20,31
19,26
27,48
24,18
-
45,92
22,25
20,10
-----
14. Rudolfov 46 19,92CB-
20,39
19,92
-
21,78
27,26
NP
------
15. Frahelž 39 18,41JH
NP
------
18,41
23,54
38,68
22,12
-
21,99
16. Stříbřec B 35 19,11JH
34,53
NP
26,82
NP
22,65
30,00
23,85
-
33,59
34,34
39,43
19,11
MS
17. Valtínov 25 20,54JH
23,62
26,36
20,54
41,34
NP
70,48
NP
-
30,97
61,50
---
18. Polště 22 23,64JH---
25,37
25,15
31,77
23,64
NP
-
NP
23,65
NP
NP
19. Dvorce 20 17,13TA-
17,13
-----------
20. Domanín 18 23,57JH-
NP
-
23,57
-
33,46
--
24,08
----
21. Kamenice nad Lipou 17 18,30PE-
18,30
-----------
22. Rapšach 15 23,70JH
26,97
23,70
29,18
----
36,34
NP
---
23,81
23. Příbraz 11 22,41JH-----
32,23
22,41
------
24. Záblatí 8 25,32JH---
25,32
---
37,31
44,94
----
25. Ledenice 6 22,86CB-----------
22,86
-
-. Majdalena 6 38,71JH--------
38,71
---
41,57
27. Roseč 5 24,60JH--
24,60
--
38,16
----
NP
--
28. Višňová 4 26,92JH------
33,55
26,92
42,82
-
NP
--
-. Hamr B 4 54,77JH---------
54,77
---
30. Mníšek B 0 58,46JH-----
58,46
77,33
------
-. Lužnice 0 65,78JH--------
65,78
----
-. Dubičné 0 NPCB--------
NP
----
-. Třebeč 0 NPCB-----------
NP
-
-. Chlum u Třeboně B 0 NPJH-
NP
----------
NP
-. Pístina 0 NPJH----------
NP
--
-. Mělník Blata 0 NPME----
NP
--------


Celkem se účastnilo:  52 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: