Liga: | BIOMAC HE |
Místo: | Bezděčí u Trnávky |
Okres: | Svitavy |
Kraj: | Pardubický |
Kdy: | 14. 05. 2022 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 08. 05. 2022 18:00 |
Konec rezervace: | 14. 05. 2022 10:00 |
Začátek tipování: | 08. 05. 2022 20:00 |
Konec hlasování: | 14. 05. 2022 00:00 |
Zadal: | BIOMAC Hanácká extraliga |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bezdeci-u-trnavky-12364.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olešnice X team | OL | 14,86 | 14,11 | 14,86 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Domamyslice | PV | 14,50 | 14,88 | 14,88 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Janovice | BR | 14,54 | 15,00 | 15,00 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Břevenec | OL | 14,54 | 15,22 | 15,22 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Kožušany | OL | 15,24 | 15,01 | 15,24 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Mladeč | OL | 15,57 | 15,17 | 15,57 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Nová Dědina | OL | 15,78 | 15,74 | 15,78 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Plinkout | OL | 16,06 | 15,11 | 16,06 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Břidličná | BR | 16,18 | 15,82 | 16,18 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Chválkovice | OL | 16,31 | 16,55 | 16,55 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Kokory | PR | 16,55 | 15,54 | 16,55 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Sobotín | SU | 15,05 | 16,78 | 16,78 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Těšetice | OL | 18,60 | 18,90 | 18,90 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Březová nad Svitavou | SY | 21,83 | NP | NP | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Dub nad Moravou | OL | NP | NP | NP | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Bezděčí u Trnávky | SY | NP | NP | NP | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Velká Bystřice | OL | 15,03 | NP | NP | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Bílovice | PV | NP | NP | NP | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Střelice | OL | NP | NP | NP | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasice - Prostějov | PV | 16,01 | 16,78 | 16,78 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Žernovník | BK | 16,76 | 16,92 | 16,92 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Dolní Libina | SU | 17,64 | 18,96 | 18,96 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Šumvald | OL | 19,14 | 18,01 | 19,14 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Haňovice | OL | 19,11 | 19,25 | 19,25 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Dub nad Moravou | OL | 18,07 | 19,39 | 19,39 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Cholina | OL | 18,40 | 20,39 | 20,39 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Pěnčín štiky | PV | 21,27 | 19,84 | 21,27 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Vojnice | OL | 27,84 | 26,48 | 27,84 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Bezděčí u Trnávky | SY | 29,30 | 30,25 | 30,25 | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Velký Týnec | OL | NP | NP | NP | 2022/05/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2022/05/14 | Bezděčí u Trnávky, 1.kolo BIOMAC HE - Memoriál Josefa Kaluse (2B) | |
2023/05/07 | Bezděčí u Trvánky, 1.kolo BIOMAC HE - Memoriál Josefa Kaluse (2B) | |
2024/05/04 | Bezděčí u Trvánky, Bezděčí u Trnávky (2B) | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/08 | Mladeč, Mladeč (3B) | |
2024/06/22 | Chválkovice (Olomouc), Chválkovice (3B) | |
2024/06/23 | Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B) | |
2024/06/29 | Střelice (Dědřichov), Střelice (3B) | |
2024/07/20 | Šumvald, Šumvald | |
2024/07/27 | Janovice, Janovice (2B) | |
2024/08/10 | Hrabišín, Hrabišín (3B) | |
2024/08/11 | Třeština, Třeština (3B) | |
2024/09/07 | Dolany, Dolany (2B - noční) | |
2024/09/21 | Plinkout, Plinkout (3B) | |
Kdy | Kde | Liga |