Staňkov 2018 - Memoriál Františka Bracha

Liga: VCT
Místo: Staňkov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 30. 06. 2018 13:00
Kontakt:   David Haško
Telefon:  733 684 672

Začátek rezervace: 30. 06. 2018 13:00
Konec rezervace: 30. 06. 2018 13:00
Začátek tipování:  30. 06. 2018 00:00
Konec hlasování: 30. 06. 2018 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-stankov-9265.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrdějovice CB19,6019,3819,602016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zdešov JH--20,372014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lásenice JH20,4720,2220,472017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lomnice nad Lužnicí JH20,5620,0220,562016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lásenice JH--20,922015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chlum u Třeboně JH22,0021,7522,002016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lomnice nad Lužnicí JH21,4122,2522,252017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Novosedly nad Nežárkou JH20,6222,6822,682017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zdešov JH22,8622,8622,862012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Staňkov JH23,3122,9923,312016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chlum u Třeboně JH--23,582015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdešov JH--23,692015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chlum u Třeboně JH--23,972014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lásenice JH--24,392014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stříbřec JH20,9724,4924,492017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Suchdol nad Lužnicí JH--24,752014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rapšach JH24,8723,2524,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chlum u Třeboně JH24,9724,9724,972012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kolence JH--25,702013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Frahelž JH--25,802013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Stříbřec JH26,5226,5226,522012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Majdalena JH26,9926,9926,992012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Český Rudolec JH27,5127,5127,512012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Stříbřec JH27,8825,8527,882016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zdešov JH27,8927,8927,892011/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lomnice nad Lužnicí JH--28,552015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Majdalena JH28,5528,5528,552011/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Frahelž JH28,6028,6028,602012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hamr JH28,6928,6928,692012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lásenice JH28,7521,5428,752016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Staňkov JH29,0926,4629,092017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rapšach JH29,1724,2329,172016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zdešov JH--30,092013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Frahelž JH--30,402014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hamr BJH30,4430,4430,442011/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Staňkov BJH30,5326,7530,532016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Staňkov JH33,3933,3933,392012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Domanín JH--34,172015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Staňkov BJH--34,882015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Staňkov JH--36,552015/06/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Majdalena JH--39,152013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Lásenice JH--39,342013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Staňkov JH39,7439,7439,742011/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Žíteč JH40,3140,3140,312012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Stráž nad Nežárkou JH41,8541,8541,852011/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Cizkrajov JH41,9241,9241,922017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Staňkov JH--46,982014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Lomnice nad Lužnicí JH--48,612014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Staňkov JH--48,772013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Majdalena JH--50,342014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Suchdol nad Lužnicí JH55,1455,1455,142012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Novosedly nad Nežárkou JH56,57-56,572016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Domanín JH--65,982014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Staňkov BJHNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Hamr JHNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Lomnice nad Lužnicí JH--NP2013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Chlum u Třeboně JH--NP2013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/25 Staňkov, Memoriál Fr. Bracha
VCT
2012/06/23 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2013/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2014/06/28 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2015/06/27 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2016/06/25 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2018/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/12 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/06/09 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2018/06/23 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2018/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2018/07/07 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2018/07/14 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2018/07/21 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2018/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2018/08/18 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2018/08/25 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga