Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 04. 05. 2024 2024/05/24 Svoboda, 2. kolo NHHL (2B) OP -
2 24. 03. 2024 2024/05/25 Dalešice hřiště u JZD, O pohár starosty obce Dalešice TR -
3 20. 05. 2024 2024/05/24 Veselá, Memoriál Jiřího Bočka MB BP
4 21. 04. 2024 2024/05/25 Litovany, O pohár starosty obce TR -
5 26. 04. 2024 2024/05/25 Světlá Hora, XXVII. O pohár starosty SDH BR -
6 11. 05. 2024 2024/05/24 Plačice, O pohár (sklopné) HK POHL
7 11. 05. 2024 2024/05/24 Jezeřany-Maršovice, has.hřiště, O pohár obce Jezeřany-Maršovice, 1. kolo ZNL ZN ZNL
8 20. 05. 2024 2024/05/24 Bechov, Pohár Formanka MB JL
9 11. 05. 2024 2024/05/25 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
10 12. 05. 2024 2024/05/25 Heřmaneč, 1.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč JH PLPU
11 12. 05. 2024 2024/05/24 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
12 10. 05. 2024 2024/05/25 Neplachovice, sportovní areál, 1. kolo MSP 2024 OP -
13 11. 05. 2024 2024/05/25 Tlumačov - Tréninková plocha, 1.kolo CHNHL DO CHNHL
14 15. 05. 2024 2024/05/25 Hasičský areál Markvartice, OBLASTNÍ KOLO soutěže v požárním sportu TR -
15 20. 05. 2024 2024/05/24 Bechov, Pohár Formanka MB BP
16 10. 05. 2024 2024/05/24 Velké Karlovice, O pohár VS VHL
17 12. 05. 2024 2024/05/25 Bystřec, VČHL Bystřec UO VČHL
18 12. 05. 2024 2024/05/24 Jezeřany-Maršovice, has.hřiště, Soutěž mladých hasičů Jezeřany-Maršovice ZN -
19 12. 05. 2024 2024/05/25 Radíkov, 1. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
20 20. 05. 2024 2024/05/24 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
21 13. 05. 2024 2024/05/25 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA BK VCBL
22 12. 05. 2024 2024/05/26 Krasonice, 2.kolo PLPÚ / O pohár SDH Krasonice JI PLPU
23 12. 05. 2024 2024/05/25 Hřiště Racková, O pohár starosty SDH Racková ZL ZLPS
24 04. 05. 2024 2024/05/26 Svoboda, 2. kolo MSP (2B) OP -
25 12. 05. 2024 2024/05/26 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku TC TCL
26 18. 05. 2024 2024/06/01 Kojetice, O pohár starostky obce TR TRL
27 18. 05. 2024 2024/06/01 Bor, náhradní hřiště; 2dráhy, Soutěž v požárním útoku TC TCL
28 18. 05. 2024 2024/05/31 Nepomuky, VČHL Nepomuky UO VČHL
29 27. 05. 2024 2024/05/31 Sovenice/Chocnějovice, 3.kolo PKL - Sovenice 2024 MB PKL
30 18. 05. 2024 2024/06/01 Pasohlávky, fotbalové hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, muži,ženy,junioři BO BHL
31 19. 05. 2024 2024/05/20 Jabloňov, O putovní pohár SDH Jabloňov ZR ŽL
32 18. 05. 2024 2024/05/31 Květinov, O pohár SDH Květinov HB HBHL
33 19. 05. 2024 2024/06/02 Lipník, Pohár mladých hasičů TR TRL
34 19. 05. 2024 2024/06/02 Okresní kolo, Tučapy UH VCUH
35 24. 05. 2024 2024/05/31 Vítonice, O pohár KM VHL
36 12. 05. 2024 2024/05/27 Libice nad Doubravou, O pohár SDH Libice nad Doubravou HB HBMH
37 19. 05. 2024 2024/06/02 Horní Třešňovec, VCÚ Horní Třešňovec UO VCU
38 26. 05. 2024 2024/06/02 Brníčko, 1.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B), Ženy SU VCOS
39 20. 05. 2024 2024/06/01 Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany BK VCBL
40 19. 05. 2024 2024/05/20 Netín, O pohár SDH Netín ZR ŽL
41 19. 05. 2024 2024/06/02 Výčapy, O pohár starosty SDH Výčapy TR TRL
42 17. 05. 2024 2024/06/07 Kněžice - areal SDH za kinem, Noční soutěž MH - Kněžice TR -
43 26. 05. 2024 2024/06/07 Leskovec, 10.Noční soutěž o pohár Valašských kotárů VS -
44 09. 05. 2024 2024/06/07 Zátor - fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy BR -
45 19. 05. 2024 2024/06/06 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
46 29. 05. 2024 2024/06/06 Bozkov, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 5.KOLO SM -
47 03. 06. 2024 2024/06/07 Chotětov, Chotětovský pohár MB BP
48 25. 05. 2024 2024/06/08 Černošín, f. hřiště; 2 dráhy, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
49 08. 04. 2024 2024/06/08 BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚ, O BUDÍNSKOU MEDAILI a BUDÍNSKÝ POHÁR PB -
50 25. 05. 2024 2024/06/07 Havlovice, O pohár (sklopné) TU POHL
51 25. 05. 2024 2024/06/07 Seč, O pohár SDH Seč CR HBHL
52 25. 05. 2024 2024/06/07 Počenice - Fotbalové hřiště, 4. kolo Moravského poháru KM MPMHJ
53 03. 06. 2024 2024/06/07 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
54 18. 05. 2024 2024/06/02 Hluboká, koupaliště, III. kolo CHLMH DO CHL
55 18. 05. 2024 2024/06/06 Měrotín, Memoriál Josefa Vitoula 2024 OL -
56 02. 06. 2024 2024/06/08 Mladeč, Mladeč (3B) OL BIOMAC HE
57 25. 05. 2024 2024/06/08 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH PS ZČHL
58 25. 05. 2024 2024/06/08 Březí, O pohár Hořiny DO OPH
59 27. 05. 2024 2024/06/07 Aréna Zalužany, O pohár SDH Zalužany PB BL
60 25. 05. 2024 2024/06/07 Mirošov, O pohár SDH Mirošov ZL ZLPS
61 26. 05. 2024 2024/06/07 Olešnice, VCT - O pohár starosty SDH Olešnice CB VCT
62 26. 05. 2024 2024/06/07 Lhotky, 3. kolo Žďárské ligy Lhotky ZR ŽL
63 27. 05. 2024 2024/06/08 Želechovice - hřiště, Netradiční pohárová soutěž OL -
64 25. 05. 2024 2024/06/08 Ratíškovice - fotba.hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
65 26. 05. 2024 2024/06/07 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
66 26. 05. 2024 2024/06/08 Dešná, 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční) JH PLPU
67 25. 05. 2024 2024/06/07 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov ZL JLNS
68 25. 05. 2024 2024/06/08 Havlovice, VČHL Havlovice - noční soutěž TU VČHL
69 19. 05. 2024 2024/06/03 Žďírec nad Doubravou, O pohár SDH Žďírce nad Doubravou HB HBMH
70 26. 05. 2024 2024/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
71 27. 05. 2024 2024/06/08 Kameňák aréna Hvozdec, O pohár SDH Hvozdec BE BL
72 26. 05. 2024 2024/06/08 Lavičky, O pohár SDH Lavičky ZR ŽL
73 27. 05. 2024 2024/06/08 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát BK VCBL
74 01. 05. 2024 2024/06/15 Sportovní areál U rybníka, Žehrovský Palivec 2024 MB -
75 01. 06. 2024 2024/06/15 Číhalín, O pohár starosty SDH Číhalín TR TRL
76 01. 06. 2024 2024/06/14 Tvrdonice, fotbalové hřiště, O pohár obce Tvrdonice, 3. kolo BHL BV BHL
77 30. 01. 2024 2024/01/30 Klatovy, stadion, III. kolo CHLD - Krajské kolo dorostu PS KT CHL
78 01. 06. 2024 2024/06/15 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
79 26. 04. 2024 2024/06/15 Sportovní areál Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka TR -
80 01. 05. 2024 2024/06/15 Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st., Ol. - Chv., hasičský areál OL -
81 01. 06. 2024 2024/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
82 02. 06. 2024 2024/06/14 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
83 15. 05. 2024 2024/06/14 Hasičské hřiště Nová Dědina, O pohár starosty SDH Nová Dědina KM -
84 31. 05. 2024 2024/06/14 Pozděchov, O pohár VS VHL
85 01. 06. 2024 2024/06/15 Čeložnice - has. areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
86 10. 04. 2024 2024/06/14 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou HB -
87 01. 05. 2024 2024/06/15 Sportovní areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ (NE)PALIVEC 2024 MB -
88 05. 06. 2024 2024/06/14 Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12 JN -
89 01. 06. 2024 2024/06/14 Lipová, O pohár SDH Lipová ZL JLNS
90 02. 06. 2024 2024/06/16 Předín, Pohárová soutěž MH SDH Předín TR TRL
91 02. 06. 2024 2024/06/16 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
92 10. 06. 2024 2024/06/15 Velké Hamry, 4.kolo PKL - Velké Hamry 2024 JN PKL
93 02. 06. 2024 2024/06/16 Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
94 02. 06. 2024 2024/06/16 Kněžice, O pohár starosty obce, memoriál Antonína Šloufa TR TRL
95 03. 06. 2024 2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B VS -
96 07. 06. 2024 2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B PV -
97 08. 06. 2024 2024/06/22 Heraltice, O pohár starosty městyse TR TRL
98 08. 06. 2024 2024/06/22 Damnov, f. hřiště; 2 dráhy, Soutěž v požárním útoku TC TCL
99 08. 06. 2024 2024/06/21 Častolovice, O pohár (nástřikové) RK POHL
100 15. 06. 2024 2024/06/21 Nový Malín, 2.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
101 01. 06. 2024 2024/06/23 Pocinovice, hřiště, II. kolo CHLMH DO CHL
102 08. 06. 2024 2024/06/22 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI EXČR
103 08. 06. 2024 2024/06/22 Oprechtice (hřiště Zahořany), O pohár starosty obce DO OPH
104 10. 06. 2024 2024/06/21 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
105 08. 06. 2024 2024/06/22 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
106 09. 06. 2024 2024/06/21 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně JH VCT
107 16. 06. 2024 2024/06/22 Chválkovice (Olomouc), Chválkovice (3B) OL BIOMAC HE
108 17. 06. 2024 2024/06/21 Škodějov, 5.kolo PKL - Škodějov 2024 SM PKL
109 10. 05. 2024 2024/06/21 Volnočasový areál, Noční soutěž MB -
110 08. 06. 2024 2024/06/22 Nové Sedliště - Areál SDH, 2.kolo CHNHL TC CHNHL
111 08. 06. 2024 2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry HB HBHL
112 09. 06. 2024 2024/06/23 Čechtín, O pohár TR EXČR
113 02. 06. 2024 2024/06/17 Rozsochatec, O pohár SDH Rozsochatec HB HBMH
114 10. 06. 2024 2024/06/22 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
115 16. 06. 2024 2024/06/23 Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B) SU BIOMAC HE
116 05. 06. 2023 2023/06/23 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B VS -
117 01. 06. 2024 2024/06/01 Mikulovice, hasičské hřiště, O pohár, 3. kolo ZNL ZN ZNL
118 08. 06. 2024 2024/06/24 Nová Ves u Světlé, O Pohár SDH Nová Ves u Světlé HB HBMH
119 15. 06. 2024 2024/06/28 Sněžné, O pohár (nástřikové) RK POHL
120 24. 06. 2024 2024/06/28 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
121 23. 06. 2024 2024/06/29 Střelice (Dědřichov), Střelice (3B) OL BIOMAC HE
122 16. 06. 2024 2024/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
123 15. 06. 2024 2024/06/29 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
124 15. 06. 2024 2024/06/29 Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 4.ročník DO OPH
125 30. 05. 2024 2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH JE -
126 15. 06. 2024 2024/06/28 Moutnice, fotbalové hřiště, XVIII.ročník memor. por. Jaroslava Garguli, 4.kolo BO BHL
127 16. 06. 2024 2024/06/29 Černovír, O černého výra UO VCU
128 22. 06. 2024 2024/06/22 Daměnice, O pohár SDH Daměnice BN THL
129 15. 06. 2024 2024/06/28 Milostovice, 2. kolo MSP (3B) OP -
130 24. 06. 2024 2024/06/28 Krásná Ves, 6.kolo PKL - Krásná Ves 2024 MB PKL
131 15. 06. 2024 2024/06/29 Nová Ves u Světlé, O Pohár SDH Nová Ves u Světlé HB HBHL
132 16. 06. 2024 2024/06/29 Lukavice, O pohár (nástřikové) RK POHL
133 16. 06. 2024 2024/06/30 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
134 16. 06. 2024 2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru OP -
135 30. 06. 2024 2024/06/30 Tučapy, O pohár starosty sboru UH VCUH
136 01. 07. 2024 2024/07/04 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého JN JL
137 06. 06. 2024 2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B BR -
138 22. 06. 2024 2024/06/22 Lanžhot, fot. hřiště na Šlajsi, O putovní pohár města Lanžhot. 5. kolo BV BHL
139 23. 06. 2024 2024/07/04 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
140 01. 07. 2024 2024/07/04 Jílové u Držkova, 7.kolo PKL - Jílové u Držkova 2024 JN PKL
141 01. 07. 2024 2024/07/05 Dubenec, JL Dubenec TU JL
142 22. 06. 2024 2024/07/05 Žižkovo Pole, O Pohár SDH Žižkovo Pole HB HBHL
143 22. 06. 2024 2024/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného TC TCL
144 24. 06. 2024 2024/07/05 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
145 06. 07. 2024 2024/07/06 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
146 01. 05. 2024 2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B PI -
147 23. 06. 2024 2024/07/06 Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) JI PLPU
148 24. 06. 2024 2024/07/06 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
149 23. 06. 2024 2024/07/07 Bransouze, O pohár starostky obce TR TRL
150 28. 06. 2024 2024/07/11 Křekov (Hřiště Lipina), O pohár SDH Křekov ZL JLNS
151 06. 07. 2024 2024/07/12 Nemrlov, 3.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B), Ženy SU VCOS
152 29. 06. 2024 2024/07/13 Netín, Netín ZR EXČR
153 29. 06. 2024 2024/07/13 Kámen, O Pohár SDH Kámen HB HBHL
154 29. 06. 2024 2024/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
155 01. 07. 2024 2024/07/12 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
156 13. 06. 2024 2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B BR -
157 29. 06. 2024 2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B OL -
158 29. 06. 2024 2024/07/12 Uhřičice -fotbalové hřiště, 5. kolo MP-memorial V, Baďury PR MPMHJ
159 30. 06. 2024 2024/07/12 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
160 30. 06. 2024 2024/07/13 Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice JH PLPU
161 28. 06. 2024 2024/07/11 Veselá, O pohár VS VHL
162 29. 06. 2024 2024/07/12 Velké Pavlovice, sport. areál, O pohár starosty města Velké Pavlovice, 6. kolo BV BHL
163 15. 05. 2024 2024/07/14 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
164 29. 06. 2024 2024/07/12 Nedašova Lhota, O pohár SDH Nedašova Lhota ZL JLNS
165 30. 06. 2024 2024/07/14 Maršovice, Maršovice ZR EXČR
166 01. 07. 2024 2024/07/13 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
167 07. 07. 2024 2024/07/13 Štíty, 4.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B), Ženy SU VCOS
168 20. 06. 2024 2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B JE -
169 06. 07. 2024 2024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
170 14. 07. 2024 2024/07/20 Šumvald, Šumvald OL BIOMAC HE
171 06. 07. 2024 2024/07/20 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO ZČHL
172 05. 07. 2024 2024/07/18 Velká Lhota, O pohár starosty SDH VS VHL
173 07. 07. 2024 2024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč JH PLPU
174 06. 07. 2024 2024/07/19 Nevšová, O pohár SDH Nevšová ZL JLNS
175 07. 07. 2024 2024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
176 07. 07. 2024 2024/07/21 Poděvousy, O pohár Víti Veselého DO ZČHL
177 13. 07. 2024 2024/07/27 Halže, fotbalové hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
178 13. 07. 2024 2024/07/27 Uhelná Příbram (SDH Petrovice), O Pohár SDH Petrovice HB HBHL
179 22. 07. 2024 2024/07/26 Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024 LI PKL
180 21. 07. 2024 2024/07/27 Janovice, Janovice (2B) BR BIOMAC HE
181 13. 07. 2024 2024/07/27 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
182 15. 07. 2024 2024/07/26 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
183 03. 05. 2024 2024/05/03 Dobronice - hřiště Kozmice, O pohár SDH Dobronice u Chýnova TA THL
184 13. 07. 2024 2024/07/26 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, 7. kolo BV BHL
185 14. 07. 2024 2024/07/26 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
186 12. 07. 2024 2024/07/25 Krhová, O pohár VS VHL
187 08. 05. 2024 2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce RK -
188 13. 07. 2024 2024/07/27 Vracov - fotb. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
189 14. 07. 2024 2024/07/26 Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční JH VCT
190 13. 07. 2024 2024/07/26 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
191 14. 07. 2024 2024/07/28 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ ZČHL
192 15. 07. 2024 2024/07/27 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
193 12. 07. 2024 2024/07/27 Rychlov u Skály, 6. kolo Moravského poháru KM MPMHJ
194 14. 07. 2024 2024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou PE PLPU
195 20. 07. 2024 2024/08/03 Nové Sedliště, areál SDH, Memoriál V. Pecháčka TC TCL
196 27. 07. 2024 2024/08/02 Bludov, 5.kolo VC OSH ŠUMPERK -Muži(3B),Ženy + VC Veteráni SU VCOS
197 20. 07. 2024 2024/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
198 20. 07. 2024 2024/08/03 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
199 21. 07. 2024 2024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč JH PLPU
200 21. 07. 2024 2024/08/02 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
201 20. 07. 2024 2024/08/02 Prušánky, park u koupaliště, O pohár starosty obce Prušánky, 8. kolo HO BHL
202 20. 07. 2024 2024/08/02 Vysoké Pole, O pohár SDH Vysoké Pole ZL JLNS
203 21. 07. 2024 2024/08/04 Stýskaly, Stýskalský víkend PS ZČHL
204 28. 07. 2024 2024/08/03 Sobotín, 6.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
205 21. 07. 2024 2024/08/03 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
206 21. 07. 2024 2024/08/03 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
207 21. 07. 2024 2024/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
208 01. 07. 2024 2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B ZN -
209 27. 07. 2024 2024/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
210 03. 08. 2024 2024/08/09 Hrabišín, 7.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
211 05. 08. 2024 2024/08/09 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
212 04. 08. 2024 2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
213 11. 07. 2024 2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B BR -
214 28. 07. 2024 2024/08/09 Dešná, O pohár starosty JH VCT
215 28. 07. 2024 2024/08/09 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
216 01. 07. 2024 2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku ZN -
217 27. 07. 2024 2024/08/09 Vrbětice, O pohár SDH Vrbětice ZL JLNS
218 05. 08. 2024 2024/08/09 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
219 04. 08. 2024 2024/08/11 Třeština, Třeština (3B) SU BIOMAC HE
220 28. 07. 2024 2024/08/10 Čikov, 15. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
221 28. 07. 2024 2024/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
222 02. 08. 2024 2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H. OP -
223 12. 08. 2024 2024/08/16 Sukorady, Sukoradský pohár MB BP
224 03. 08. 2024 2024/08/17 Pohled, O Pohár SDH Pohled HB HBHL
225 03. 08. 2024 2024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR EXČR
226 04. 08. 2024 2024/08/16 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
227 03. 08. 2024 2024/08/17 Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek PJ ZČHL
228 05. 08. 2024 2024/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
229 03. 08. 2024 2024/08/16 Lobodice-hasičský areál, 7.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
230 04. 08. 2024 2024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice PE PLPU
231 04. 08. 2024 2024/08/16 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
232 02. 08. 2024 2024/08/15 Tylovice, O pohár VS VHL
233 04. 08. 2024 2024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
234 04. 08. 2024 2024/08/18 Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH PJ ZČHL
235 05. 08. 2024 2024/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
236 11. 08. 2024 2024/08/17 Lesnice, 8.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B), Ženy SU VCOS
237 00. 00. 0000 0000/00/00 Hrubá Vrbka - has. areál, O putovní pohár starosty obce Hrubá Vrbka HO GPHO
238 05. 08. 2024 2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky OP -
239 10. 08. 2024 2024/08/24 Hošťka, hřiště, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
240 19. 08. 2024 2024/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB BP
241 09. 08. 2024 2024/08/22 Lešná, O pohár VS VHL
242 10. 08. 2024 2024/08/23 Vysokov, O pohár (sklopné) NA POHL
243 10. 08. 2024 2024/08/24 Smilov, O Pohár SDH Smilov HB HBHL
244 10. 08. 2024 2024/08/24 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO OPH
245 10. 08. 2024 2024/08/23 Dubňany, Sportovní areál u ZŠ, O putovní pohár města Dubňany HO BHL
246 10. 08. 2024 2024/08/23 Rokytnice u hasičské zbrojnice, 8. kolo Moravského poháru PR MPMHJ
247 11. 08. 2024 2024/08/23 Zbraslav, 8.kolo Žďárské ligy ve Zbraslavi BO ŽL
248 09. 08. 2024 2024/08/22 Loučka, O pohár VS VHL
249 10. 08. 2024 2024/08/24 Hluboká u Kdyně - U Koupaliště, 3. kolo CHNHL DO CHNHL
250 03. 08. 2024 2024/08/17 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže PV -
251 11. 08. 2024 2024/08/24 Hamry nad Sázavou, 9. kolo Žďárské ligy Hamry nad Sázavou ZR ŽL
252 17. 08. 2024 2024/08/31 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra TC TCL
253 17. 08. 2024 2024/08/30 Nový Hrádek, O pohár (nástřikové) NA POHL
254 17. 08. 2024 2024/08/31 Kynice, O Pohár SDH Kynice HB HBHL
255 18. 08. 2024 2024/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry UO VCU
256 24. 08. 2024 2024/08/30 Kosov, 9.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B), Ženy SU VCOS
257 26. 08. 2024 2024/08/30 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
258 10. 08. 2024 2024/08/25 Srbice, za hasičárnou, IV. kolo CHLMH DO CHL
259 17. 08. 2024 2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
260 17. 08. 2024 2024/08/31 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
261 16. 08. 2024 2024/08/29 Podhradní Lhota, O pohár KM VHL
262 18. 08. 2024 2024/08/30 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
263 17. 08. 2024 2024/08/31 Všekary - Hasičské hřiště, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
264 18. 08. 2024 2024/09/01 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
265 18. 08. 2024 2024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
266 11. 08. 2024 2024/08/26 Kámen, O Pohár SDH Kámen HB HBMH
267 25. 08. 2024 2024/08/31 Bohuslavice, 10.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
268 10. 08. 2024 2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky DO -
269 18. 08. 2024 2024/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
270 00. 00. 0000 0000/00/00 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce Vel. nad Veličkou HO GPHO
271 24. 08. 2024 2024/09/07 Nahý Újezdec, hřiště, Memoriál F. Fidlera - 12. ročník TC TCL
272 24. 08. 2024 2024/09/07 Markvartice, O putovní pohár SDH Markvartice TR TRL
273 02. 09. 2024 2024/09/06 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu JN JL
274 02. 09. 2024 2024/09/06 Březno, Židněves, Pohár Klenice MB BP
275 24. 08. 2024 2024/09/06 Opočno, O pohár (nástřikové) RK POHL
276 25. 08. 2024 2024/09/07 Lanškroun, Lanškrounský pohár UO VCU
277 24. 08. 2024 2024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH SY EXČR
278 24. 08. 2024 2024/09/07 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
279 26. 08. 2024 2024/09/06 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
280 24. 08. 2024 2024/09/07 Stařeč, O pohár starosty SDH Stařeč TR TRL
281 24. 08. 2024 2024/09/06 Výkleky, 9. kolo Moravského pháru PR MPMHJ
282 25. 08. 2024 2024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
283 25. 08. 2024 2024/09/06 Dolní Žďár - Horní Lhota, Soutěž v požárním útoku a O pohár starosty obce JH VCT
284 19. 04. 2024 2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B JC -
285 02. 09. 2024 2024/09/06 Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 LI PKL
286 01. 09. 2024 2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční) OL BIOMAC HE
287 25. 08. 2024 2024/09/08 Trnava, O pohár SDH TR TRL
288 18. 08. 2024 2024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
289 26. 08. 2024 2024/09/07 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
290 02. 09. 2024 2024/09/07 Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024 LI PKL
291 25. 08. 2024 2024/09/08 Lipník, O pohár starosty SDH Lipník TR TRL
292 09. 09. 2023 2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH CV -
293 31. 08. 2024 2024/09/14 Kněžice, Pohár Bohemia TR TRL
294 31. 08. 2024 2024/09/14 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna TC TCL
295 09. 09. 2024 2024/09/13 Kosořice, Pohár Doubravka MB BP
296 24. 08. 2024 2024/09/09 Herálec, O pohár SDH Herálec HB HBMH
297 31. 08. 2024 2024/09/13 Lodín, O pohár (nástřikové) HK POHL
298 31. 08. 2024 2024/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
299 01. 09. 2024 2024/09/14 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk UO VCU
300 09. 09. 2024 2024/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
301 24. 08. 2024 2024/09/08 Holýšov, V. kolo CHLMH DO CHL
302 07. 05. 2024 2024/05/07 Soběsuky, Pohárová soutěž PV VCPV
303 15. 08. 2024 2024/09/14 Lipová Lázně - za DPS, Pohárová soutěž 3B-muži, 2B-ženy JE -
304 01. 09. 2024 2024/09/13 Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka TR ŽL
305 09. 09. 2024 2024/09/13 Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 SM PKL
306 01. 09. 2024 2024/09/15 Rokytnice nad Rokytnou, Třebíčská liga MH TR TRL
307 01. 09. 2024 2024/09/15 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
308 01. 09. 2024 2024/09/15 Česká Rybná, Pohár UO VCU
309 07. 09. 2024 2024/09/21 Chodová Planá, pivovar - MIMO, Memoriál V.Zimáka TC TCL
310 07. 09. 2024 2024/09/21 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
311 16. 09. 2024 2024/09/20 Chotětov, Soptíkův dračí pohár MB BP
312 07. 09. 2024 2024/09/20 Semechnice, O pohár (nástřikové) RK POHL
313 08. 09. 2024 2024/09/21 Nekoř, Nekořský pohár UO VCU
314 16. 09. 2024 2024/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
315 01. 01. 2024 2024/09/21 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2024 DO -
316 15. 09. 2024 2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B) OL BIOMAC HE
317 08. 09. 2024 2024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
318 08. 09. 2024 2024/09/20 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
319 08. 09. 2024 2024/09/20 Maršovice, Závěrečné kolo Žďárské ligy v Maršovicích ZR ŽL
320 16. 09. 2024 2024/09/20 Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 SM PKL
321 12. 09. 2024 2024/09/19 Mříčná, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 6.KOLO SM -
322 14. 09. 2024 2024/09/28 Česká Bělá, O Pohár SDH Česká Bělá HB HBHL
323 15. 09. 2024 2024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
324 19. 09. 2024 2024/09/26 Víchová nad Jizerou, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 7.KOLO SM -
325 07. 10. 2024 2024/11/15 Dlouhá Lhota, Vyhlášení výsledků Boleslavského poháru 2024 MB BP
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Horní TřešňovecMuži Česká Rybná122024-05-22 00:08:08
2Horní TřešňovecMuži Česká Rybná42024-05-22 00:07:32
3Hasičský areál Markvarticenerozlišeno Rokytnice nad Rokytnou82024-05-21 22:00:18
4Hasičský areál Markvarticenerozlišeno Rokytnice nad Rokytnou72024-05-21 21:58:50
5Svobodanerozlišeno Kokory272024-05-21 21:58:27
6LibuňMuži Ploukonice22024-05-21 21:42:49
7BechovMuži Ploukonice22024-05-21 21:37:59
8LibuňŽeny Bohuslavice172024-05-21 21:24:33
9SychrovMuži Jílové u Držkova162024-05-21 21:16:49
10Jezeřany-Maršovice, has.hřištěMladší žáci Chvalovice92024-05-21 21:15:39
11Jezeřany-Maršovice, has.hřištěStarší žáci Chvalovice52024-05-21 21:15:24
12SychrovMuži Krásná Ves12024-05-21 21:14:44
13SychrovŽeny Letohrad - Kunčice12024-05-21 21:13:17
14NepomukyMuži Horní Třešňovec32024-05-21 21:09:50
15LibuňMuži Chlum232024-05-21 21:01:33
16BystřecMuži Horní Třešňovec152024-05-21 20:58:06
17NepomukyŽeny Horní Třešňovec32024-05-21 20:49:37
18NepomukyŽeny Horní Třešňovec102024-05-21 20:49:00
19BystřecŽeny Horní Třešňovec32024-05-21 20:47:09
20KvětinovŽeny Česká Bělá62024-05-21 20:42:48
21Jezeřany-Maršovice, has.hřištěMuži Bohutice182024-05-21 20:15:30
22Tlumačov - Tréninková plochanerozlišeno Kostelec152024-05-21 19:57:55
23Tlumačov - Tréninková plochanerozlišeno Kostelec202024-05-21 19:57:41
24LipníkMladí hasičiTrnava382024-05-21 19:56:14
25LipníkMladí hasičiTrnava362024-05-21 19:55:50
26KojeticeMladí hasičiTrnava542024-05-21 19:54:12
27KojeticeMladí hasičiTrnava512024-05-21 19:53:43
28BystřecMuži Dubenec142024-05-21 19:18:50
29PlačiceMuži Libel132024-05-21 18:12:42
30Volnočasový areálnerozlišeno Nekoř62024-05-21 18:01:51
31Okresní koloŽeny Pitín22024-05-21 17:50:35
32Žďírec nad DoubravouStarší žáci Nová Ves u Světlé242024-05-21 17:30:58
33Žďírec nad DoubravouStarší žáci Herálec162024-05-21 17:30:39
34Žďírec nad DoubravouStarší žáci Herálec72024-05-21 17:30:30
35Žďírec nad DoubravouMladší žáci Nová Ves u Světlé212024-05-21 17:30:08
36Žďírec nad DoubravouMladší žáci Herálec122024-05-21 17:29:49
37Žďírec nad DoubravouMladší žáci Herálec22024-05-21 17:29:21
38Žďírec nad DoubravouMladší žáci Nová Ves u Světlé162024-05-21 17:28:19
39Žďírec nad DoubravouMladší žáci Nová Ves u Světlé112024-05-21 17:27:45
40Libice nad DoubravouMladší žáci Nová Ves u Světlé372024-05-21 17:10:15
41Libice nad DoubravouMladší žáci Nová Ves u Světlé342024-05-21 17:09:43
42Libice nad DoubravouMladší žáci Nová Ves u Světlé312024-05-21 17:08:55
43Libice nad DoubravouMladší žáci Nová Ves u Světlé262024-05-21 17:06:57
44Libice nad DoubravouStarší žáci Nová Ves u Světlé222024-05-21 17:06:15
45SenetářovŽeny Petrovice282024-05-21 16:58:32
46Pasohlávky, fotbalové hřištěŽeny Kobylí22024-05-21 15:23:06
47NevřeňMuži Žebnice402024-05-21 15:07:17
48Provodovicenerozlišeno Střítež nad Ludinou152024-05-21 14:20:53
49Tlumačov - Tréninková plochanerozlišeno Nová Ves192024-05-21 14:11:20
50Hřiště ÚbislaviceMuži Brdo72024-05-21 13:23:39
51Hřiště ÚbislaviceMuži Kumburský Újezd62024-05-21 13:23:24
52NetínMuži Radostín nad Oslavou122024-05-21 12:25:59
53LibuňŽeny Veselá12024-05-21 11:59:02
54Provodovicenerozlišeno Staměřice202024-05-21 11:33:29
55BystřecŽeny Letohrad - Kunčice302024-05-21 10:44:34
56JabloňanyŽeny Voděrady242024-05-21 09:30:38
57Okresní koloMuži Chvalnov72024-05-21 09:28:33
58PlačiceŽeny Třebnouševes152024-05-21 08:52:35
59Světlá Horanerozlišeno Stará Ves142024-05-21 08:52:16
60BechovStarší žáci Kosmonosy52024-05-21 08:44:40
61NetínJuniorkyRadostín nad Oslavou32024-05-21 08:24:23
62NetínŽeny Radostín nad Oslavou62024-05-21 08:23:59
63KvětinovSmíšený dorostHerálec22024-05-21 08:11:18
64KvětinovŽeny Herálec52024-05-21 08:11:06
65Světlá Horanerozlišeno Široký Brod112024-05-21 08:01:18
66KojeticeMladí hasičiVladislav292024-05-21 07:52:16
67KojeticeMladí hasičiVladislav262024-05-21 07:51:51
68Okresní koloŽeny Březolupy102024-05-21 07:51:50
69Okresní koloŽeny Březolupy52024-05-21 07:50:45
70LipníkMladí hasičiVladislav332024-05-21 07:50:19
71LipníkMladí hasičiVladislav302024-05-21 07:49:59
72Okresní koloŽeny Březolupy12024-05-21 07:49:38
73JabloňanyŽeny Pasohlávky232024-05-21 07:45:28
74LipníkMladí hasičiBítovánky482024-05-21 07:37:07
75LipníkMladí hasičiBítovánky452024-05-21 07:36:20
76KojeticeMladí hasičiBítovánky502024-05-21 07:32:47
77KojeticeMladí hasičiBítovánky472024-05-21 07:31:56
78MirošovMuži Vrbka32024-05-21 07:23:04
79Libice nad DoubravouStarší žáci Herálec212024-05-21 06:59:22
80Libice nad DoubravouStarší žáci Herálec242024-05-21 06:59:07
81Libice nad DoubravouMladší žáci Herálec322024-05-21 06:58:45
82Libice nad DoubravouMladší žáci Herálec292024-05-21 06:58:27
83JabloňanyŽeny Velké Opatovice222024-05-21 06:11:38
84RadíkovŽeny Špičky132024-05-21 06:06:00
85VýčapyMuži Příložany202024-05-21 05:35:32
86JabloňanyMuži Habrovany62024-05-21 04:51:02
87Žďírec nad DoubravouMladší žáci Lhůta152024-05-20 22:51:49
88Žďírec nad DoubravouMladší žáci Lhůta92024-05-20 22:51:07
89JabloňanyŽeny Kotvrdovice212024-05-20 22:41:57
90JabloňanyMuži Starý Jičín222024-05-20 22:22:39
91Žďírec nad DoubravouStarší žáci Česká Bělá32024-05-20 22:11:23
92VeseláŽeny Nová Ves u Bakova132024-05-20 21:45:08
93Libice nad DoubravouStarší žáci Česká Bělá192024-05-20 21:38:32
94Jezeřany-Maršovice, has.hřištěMladší žáci Lechovice72024-05-20 21:38:23
95Jezeřany-Maršovice, has.hřištěStarší žáci Lechovice42024-05-20 21:37:34
96JabloňanyŽeny Dolany192024-05-20 21:37:29
97Svobodanerozlišeno Kobeřice492024-05-20 21:31:56
98VeseláMuži Nová Ves u Bakova192024-05-20 21:19:06
99VeseláMuži Nová Ves u Bakova182024-05-20 21:18:48
100Hřiště RackováSmíšenéŠtípa402024-05-20 21:17:50
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání