Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2022/06/04 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně JH
2 2022/06/11 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH
3 2022/07/02 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH
4 2022/07/16 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH
5 2022/07/23 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH
6 2022/08/20 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH
7 2022/08/27 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH
8 2022/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH
Kdy Kde Okres


Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1StříbřecŽeny Chlum u Třeboně 12022-07-25 10:06:52
2StříbřecŽeny Hamr 22022-07-25 10:06:52
3StříbřecŽeny Rapšach 32022-07-25 10:06:52
4StříbřecMuži Slavonice 42022-07-25 10:05:51
5StříbřecMuži Chlum u Třeboně 12022-07-25 10:05:51
6StříbřecMuži Stříbřec 52022-07-25 10:05:51
7StříbřecMuži Mníšek 22022-07-25 10:05:51
8StříbřecMuži Stříbřec B62022-07-25 10:05:51
9StříbřecMuži Hamr 32022-07-25 10:05:51
10StříbřecMuži Lomnice nad Lužnicí 72022-07-25 10:05:51
11MníšekMuži Lásenice 22022-07-18 08:07:33
12MníšekMuži Hamr 62022-07-18 08:07:33
13MníšekMuži Chlum u Třeboně 32022-07-18 08:07:33
14MníšekMuži Stříbřec 42022-07-18 08:07:33
15MníšekMuži Mníšek 12022-07-18 08:07:33
16MníšekMuži Slavonice 52022-07-18 08:07:33
17MníšekŽeny Hamr 22022-07-18 08:05:51
18MníšekŽeny Chlum u Třeboně 32022-07-18 08:05:51
19MníšekŽeny Rapšach 42022-07-18 08:05:51
20MníšekŽeny Lásenice 12022-07-18 08:05:51
21LáseniceŽeny Rapšach 42022-07-05 10:11:51
22LáseniceŽeny Lásenice 32022-07-05 10:06:32
23LáseniceŽeny Chlum u Třeboně 12022-07-05 10:06:32
24LáseniceŽeny Dolní Žďár 42022-07-05 10:06:32
25LáseniceŽeny Hamr 22022-07-05 10:06:32
26LáseniceMuži Chlum u Třeboně 32022-07-05 10:03:09
27LáseniceMuži Roseč 72022-07-05 10:03:09
28LáseniceMuži Lomnice nad Lužnicí 42022-07-05 10:03:09
29LáseniceMuži Slavonice 82022-07-05 10:03:09
30LáseniceMuži Český Rudolec 12022-07-05 10:03:09
31LáseniceMuži Lásenice 52022-07-05 10:03:09
32LáseniceMuži Kolence 22022-07-05 10:03:09
33LáseniceMuži Hamr 62022-07-05 10:03:09
34StaňkovMuži Halámky 42022-06-13 15:25:38
35StaňkovMuži Chlum u Třeboně C82022-06-13 15:25:38
36StaňkovMuži Stříbřec 12022-06-13 15:25:38
37StaňkovMuži Hamr 52022-06-13 15:25:38
38StaňkovMuži Chlum u Třeboně 92022-06-13 15:25:38
39StaňkovMuži Lomnice nad Lužnicí 22022-06-13 15:25:38
40StaňkovMuži Dešná 62022-06-13 15:25:38
41StaňkovMuži Slavonice 32022-06-13 15:25:38
42StaňkovMuži Stříbřec B72022-06-13 15:25:38
43StaňkovŽeny Staňkov 32022-06-13 15:23:53
44StaňkovŽeny Chlum u Třeboně 12022-06-13 15:23:53
45StaňkovŽeny Rapšach 22022-06-13 15:23:53
46Chlum u TřeboněŽeny Lásenice 42022-06-13 15:20:19
47Chlum u TřeboněŽeny Rapšach 12022-06-13 15:20:19
48Chlum u TřeboněŽeny Staňkov 52022-06-13 15:20:19
49Chlum u TřeboněŽeny Chlum u Třeboně 22022-06-13 15:20:19
50Chlum u TřeboněŽeny Hamr 32022-06-13 15:20:19
51Chlum u TřeboněMuži Slavonice 72022-06-13 15:18:42
52Chlum u TřeboněMuži Hamr 42022-06-13 15:16:55
53Chlum u TřeboněMuži Chlum u Třeboně C72022-06-13 15:16:55
54Chlum u TřeboněMuži Mníšek 12022-06-13 15:16:55
55Chlum u TřeboněMuži Lásenice 52022-06-13 15:16:55
56Chlum u TřeboněMuži Halámky 22022-06-13 15:16:55
57Chlum u TřeboněMuži Chlum u Třeboně 62022-06-13 15:16:55
58Chlum u TřeboněMuži Lomnice nad Lužnicí 32022-06-13 15:16:55
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání