Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2018/05/12 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby JH
2 2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH
3 2018/06/09 Halámky, O pohár SDH Halámky JH
4 2018/06/23 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH
5 2018/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH
6 2018/07/07 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH
7 2018/07/14 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH
8 2018/07/21 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH
9 2018/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH
10 2018/08/18 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH
11 2018/08/25 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH
12 2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH
Kdy Kde Okres



Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1HalámkyŽeny Lásenice 42018-06-10 21:41:16
2HalámkyŽeny Hosín 12018-06-10 21:41:16
3HalámkyŽeny Hamr 52018-06-10 21:41:16
4HalámkyŽeny Chlum u Třeboně 22018-06-10 21:41:16
5HalámkyŽeny Staňkov 62018-06-10 21:41:16
6HalámkyŽeny Rapšach 32018-06-10 21:41:16
7HalámkyŽeny Novosedly nad Nežárkou 72018-06-10 21:41:16
8HalámkyMuži Mníšek 42018-06-10 21:37:37
9HalámkyMuži Hamr 82018-06-10 21:37:37
10HalámkyMuži Hosín 102018-06-10 21:37:37
11HalámkyMuži Chlum u Třeboně 12018-06-10 21:37:37
12HalámkyMuži Novosedly nad Nežárkou 52018-06-10 21:37:37
13HalámkyMuži Lomnice nad Lužnicí 92018-06-10 21:37:37
14HalámkyMuži Halámky 22018-06-10 21:37:37
15HalámkyMuži Lásenice 62018-06-10 21:37:37
16HalámkyMuži Ústrašice B102018-06-10 21:37:37
17HalámkyMuži Zvíkov 32018-06-10 21:37:37
18HalámkyMuži Stříbřec 72018-06-10 21:37:37
19HalámkyMuži Rybova Lhota 102018-06-10 21:37:37
20Chlum u TřeboněŽeny Staňkov 32018-06-04 07:16:39
21Chlum u TřeboněŽeny Chlum u Třeboně 72018-06-04 07:16:39
22Chlum u TřeboněŽeny Novosedly nad Nežárkou 42018-06-04 07:16:39
23Chlum u TřeboněŽeny Lásenice 12018-06-04 07:16:39
24Chlum u TřeboněŽeny Stříbřec 52018-06-04 07:16:39
25Chlum u TřeboněŽeny Hamr 22018-06-04 07:16:39
26Chlum u TřeboněŽeny Rapšach 62018-06-04 07:16:39
27Chlum u TřeboněMuži Mníšek 42018-06-04 07:14:45
28Chlum u TřeboněMuži Chlum u Třeboně B82018-06-04 07:14:45
29Chlum u TřeboněMuži Lásenice 12018-06-04 07:14:45
30Chlum u TřeboněMuži Novosedly nad Nežárkou 52018-06-04 07:14:45
31Chlum u TřeboněMuži Chlum u Třeboně 92018-06-04 07:14:45
32Chlum u TřeboněMuži Stříbřec 22018-06-04 07:14:45
33Chlum u TřeboněMuži Halámky 62018-06-04 07:14:45
34Chlum u TřeboněMuži Zvíkov 32018-06-04 07:14:45
35Chlum u TřeboněMuži Frahelž 72018-06-04 07:14:45
36CizkrajovMuži Cizkrajov 42018-05-13 20:05:54
37CizkrajovMuži Halámky 82018-05-13 20:05:54
38CizkrajovMuži Telč 112018-05-13 20:05:54
39CizkrajovMuži Mysletice 12018-05-13 20:05:54
40CizkrajovMuži Markvarec 52018-05-13 20:05:54
41CizkrajovMuži Mníšek 92018-05-13 20:05:54
42CizkrajovMuži Police 22018-05-13 20:05:54
43CizkrajovMuži Zvíkov 62018-05-13 20:05:54
44CizkrajovMuži Lásenice 102018-05-13 20:05:54
45CizkrajovMuži Heřmaneč 32018-05-13 20:05:54
46CizkrajovMuži Chlum u Třeboně 72018-05-13 20:05:54
47CizkrajovMuži Frahelž 112018-05-13 20:05:54
48CizkrajovŽeny Lásenice 32018-05-13 20:04:05
49CizkrajovŽeny Rapšach 72018-05-13 20:04:05
50CizkrajovŽeny Cizkrajov 42018-05-13 20:04:05
51CizkrajovŽeny Chlum u Třeboně 12018-05-13 20:04:05
52CizkrajovŽeny Stříbřec 52018-05-13 20:04:05
53CizkrajovŽeny Staňkov 22018-05-13 20:04:05
54CizkrajovŽeny Horní Němčice 62018-05-13 20:04:05
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání