Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12022/05/172022/08/12 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B ZN -
22022/07/312022/08/12 Hřiště Zborovice, IV. Ročník požárního sportu KM -
32022/07/302022/08/13 Horní Poříčí - děti, O pohár starosty obce - ŠHL - Děti - 2022 ST ŠHL
42022/08/012022/08/13 KAROLINKA, údolí Raťkov, 53.ročník,Raťkovská Grapa VS -
52022/08/082022/08/13 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
62022/07/312022/08/13 Zbraslav, Zbraslav BO ŽL
72022/08/052022/08/13 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
82022/05/142022/08/13 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
92022/08/012022/08/13 Hřiště Zborovice, V. Ročník požárního sportu KM -
102022/08/072022/08/13 Niva, Noční soutěž - 2B PV VCPV
112022/08/082022/08/14 Košťálov, 4.kolo PKL - Košťálov 2022 SM PKL
122022/07/312022/08/14 Lhotky sport, Lhotky sport ZR ŽL
132022/07/312022/08/14 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
142022/08/062022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná BN EXČR
152022/08/152022/08/20 Liberec - Karlinky, 5.kolo PKL - Liberec - Karlinky 2022 LI PKL
162022/08/122022/08/20 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
172022/08/082022/08/20 Hrubá Vrbka - has. areál, O pohár starosty obce Hrubá Vrbka HO GPHO
182022/08/072022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
192022/08/122022/08/26 Hasičský areál u Bartošovce, 8 roč. Noční soutěže SDH Štěpánkovice 10 kolo NHHL OP -
202022/08/262022/08/27 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice TR -
212022/08/132022/08/27 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
222022/05/142022/08/27 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
232022/08/192022/08/27 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
242022/08/262022/08/27 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka & O putovní pohár starosty města TR -
252022/08/242022/08/27 Kostelec nad Černými lesy, 5. kolo Podlipanské ligy v Kostelci nad Č. lesy KO PL
262022/08/132022/08/28 U fotbalového hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky DO -
272022/08/142022/08/28 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
282022/08/202022/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
292022/08/292022/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
302022/08/202022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
312022/03/302022/09/03 Areál Sádek, Sádek 2B - HLP OP -
322022/08/262022/09/03 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
332022/08/312022/09/03 Sezemice, Noční soutěž děti MB -
342022/08/212022/09/04 Kožichovice, O pohár SDH TR TRL
352022/02/022022/09/04 Pšánky, VČHL 2022, 12.kolo, Pšánky HK VČHL
362022/08/212022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
372022/08/212022/09/04 Nová Včelnice, 7.kolo PLPÚ O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
382022/08/262022/09/04 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
392022/09/012022/09/10 Hasičský areál Markvartice, Okresní liga MH v PÚ + finále TR -
402022/08/272022/09/10 Markvartice, Pohárová soutěž TR TRL
412022/09/052022/09/10 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald JN JL
422022/08/272022/09/10 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
432022/07/262022/09/10 Husovo náměstí, O pohár starosty města, 2B, PZ -
442022/08/012022/09/10 Holice, za mateřskou školkou, 10.ročník TFA Holické kombajn OL -
452022/05/142022/09/10 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
462022/08/272022/09/10 Heřmaneč, 8.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Heřmaneč JH PLPU
472022/08/282022/09/10 Hamry nad Sázavou, Hamry nad Sázavou ZR ŽL
482022/06/262022/09/10 Újezd, O pohár starosty obce Újezd ZN -
492022/08/282022/09/11 Rokytnice nad Rokytnou, Pohárová soutěž MH TR TRL
502022/09/052022/09/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
512022/09/092022/09/11 Herálec, O pohár HB HBMH
522022/08/282022/09/11 Jabloňov, Jabloňov ZR ŽL
532022/09/032022/09/17 Kněžice, Pohár Bohemia Brodce TR TRL
542022/09/122022/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
552022/09/032022/09/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
562022/05/142022/09/17 Horní Němčice, Horní Němčice JH JHHL
572022/09/032022/09/17 Český Rudolec, 9.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Čský Rudolec JH PLPU
582022/09/042022/09/17 Maršovice, Maršovice ZR ŽL
592022/08/202022/09/17 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, IX. kolo Opavské Ligy, 2.ročník memoriálu T. Valla OP -
602022/09/102022/09/17 Volenice, Volenická noc PB -
612022/09/042022/09/18 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
622022/09/192022/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
632022/05/012022/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2022 DO -
642022/09/102022/09/24 Markvarec, 10.kolo PLPÚ O pohár starosty obce JH PLPU
652022/09/192022/09/24 Ploukonice, 6.kolo PKL - Posvícenská husa Ploukonice 2022 SM PKL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1Hrubá Vrbka - has. areálŽenyRadek Staněk2022-08-12 07:07:48
2Hrubá Vrbka - has. areálMužiRadek Staněk2022-08-12 07:07:27
3KošťálovŽenyRadek Staněk2022-08-12 07:05:59
4KošťálovMužiRadek Staněk2022-08-12 07:05:29
5NivaMužiRadek Staněk2022-08-12 07:04:15
6Malá SkálaŽenyRadek Staněk2022-08-12 07:02:43
7Malá SkálaMužiRadek Staněk2022-08-12 07:02:22
8MiřeticeŽenyRadek Staněk2022-08-08 10:40:44
9MiřeticeMužiRadek Staněk2022-08-08 10:40:24
10Lhotky sportŽenyRadek Staněk2022-08-08 10:39:26
11Lhotky sportMužiRadek Staněk2022-08-08 10:39:08
12RadonínŽenyRadek Staněk2022-08-08 10:38:12
13RadonínMužiRadek Staněk2022-08-08 10:37:47
14TvarožnáMužiRadek Staněk2022-08-08 10:34:30
15ZbraslavMužiJan Jeřábek2022-08-08 09:39:17
16Mikulovice hřištěMužiJan Jeřábek2022-08-08 09:37:46
17TvarožnáŽenyJan Jeřábek2022-08-08 09:36:37
18TvarožnáMužiJan Jeřábek2022-08-08 09:36:04
19ZahorčiceŽenyJosef Drnek2022-08-08 07:25:42
20ZahorčiceMužiJosef Drnek2022-08-08 07:25:31
21MiřeticeŽenyJosef Drnek2022-08-08 07:24:29
22MiřeticeMužiJosef Drnek2022-08-08 07:24:16
23ZbraslavŽenyRadek Staněk2022-08-01 14:50:50
24ZbraslavMužiRadek Staněk2022-08-01 14:50:34
25MeziříčkoŽenyTomáš Láznička2022-07-30 09:06:53
26MeziříčkoMužiTomáš Láznička2022-07-30 09:06:35
27Radostín nad OslavouMužiTomáš Láznička2022-07-27 14:53:07
28Radostín nad OslavouŽenyTomáš Láznička2022-07-27 14:52:57
29Mikulovice hřištěMužiRadek Staněk2022-07-27 14:32:39
30Radostín nad OslavouŽenyRadek Staněk2022-07-27 14:27:06
31Radostín nad OslavouMužiRadek Staněk2022-07-27 14:26:57
32MeziříčkoŽenyRadek Staněk2022-07-27 14:21:00
33MeziříčkoMužiRadek Staněk2022-07-27 14:20:44
34Kamenice nad LipouŽenyRadek Staněk2022-07-27 14:19:22
35Kamenice nad LipouMužiRadek Staněk2022-07-27 14:19:10
36Letohrad - KunčiceŽenyLukáš Vaculík2022-07-24 09:17:34
37Letohrad - KunčiceMužiLukáš Vaculík2022-07-24 09:17:24
38Letohrad - KunčiceŽenyMichal Matějíček2022-07-24 08:56:58
39Letohrad - KunčiceMužiMichal Matějíček2022-07-24 08:56:21
40Rohatec u základní školyŽenyPetr Kotásek2022-07-23 08:49:42
41Rohatec u základní školyMužiPetr Kotásek2022-07-23 08:49:20
42KunžakŽenyLukáš Brtník2022-07-23 08:05:45
43KunžakMužiLukáš Brtník2022-07-23 08:05:30
44Letohrad - OrliceŽenyMichal Matějíček2022-07-22 20:24:58
45Letohrad - OrliceMužiMichal Matějíček2022-07-22 20:24:45
46Letohrad - KunčiceŽenyJosef Drnek2022-07-21 11:57:59
47Letohrad - KunčiceMužiJosef Drnek2022-07-21 11:57:48
48Letohrad - OrliceŽenyJosef Drnek2022-07-21 11:56:22
49Letohrad - OrliceMužiJosef Drnek2022-07-21 11:56:10
50TřeštinaŽenyLukáš Vaculík2022-07-10 09:25:00
51TřeštinaMužiLukáš Vaculík2022-07-10 09:24:49
52TřeštinaŽenyMichal Matějíček2022-07-10 07:29:17
53TřeštinaMužiMichal Matějíček2022-07-10 07:29:00
54ZahnašoviceŽenyLukáš Vaculík2022-07-09 10:47:31
55ZahnašoviceMužiLukáš Vaculík2022-07-09 10:46:39
56Velké Pavlovice, fotbal.hřištěŽenyMichal Matějíček2022-07-09 08:41:47
57Velké Pavlovice, fotbal.hřištěMužiMichal Matějíček2022-07-09 08:41:30
58DětkoviceŽenyMichal Matějíček2022-07-09 08:40:49
59DětkoviceMužiMichal Matějíček2022-07-09 08:40:30
60HabrovanyŽenyMichal Matějíček2022-07-09 08:38:57
61HabrovanyMužiMichal Matějíček2022-07-09 08:38:30
62ZahnašoviceŽenyMichal Matějíček2022-07-09 08:34:31
63ZahnašoviceMužiMichal Matějíček2022-07-09 08:34:11
64TřeštinaŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:36:54
65TřeštinaMužiRadek Staněk2022-07-08 07:36:34
66Velké Pavlovice, fotbal.hřištěMužiRadek Staněk2022-07-08 07:32:36
67Velké Pavlovice, fotbal.hřištěŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:32:24
68BatelovMužiRadek Staněk2022-07-08 07:31:23
69BatelovŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:31:06
70HabrovanyŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:30:04
71HabrovanyMužiRadek Staněk2022-07-08 07:29:51
72DětkoviceŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:28:23
73DětkoviceMužiRadek Staněk2022-07-08 07:28:11
74ZahnašoviceŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:26:49
75TřeštinaŽenyVojtěch Stoklásek2022-07-07 13:05:53
76TřeštinaMužiVojtěch Stoklásek2022-07-07 13:05:41
77ZahnašoviceŽenyVojtěch Stoklásek2022-07-07 13:04:37
78ZahnašoviceMužiVojtěch Stoklásek2022-07-07 13:03:55
79DubenecŽenyMichal Matějíček2022-07-01 16:48:49
80DubenecMužiMichal Matějíček2022-07-01 16:48:37
81Petrov u koupalištěŽenyMichal Matějíček2022-07-01 16:48:03
82Petrov u koupalištěMužiMichal Matějíček2022-07-01 16:47:50
83TřeštinaŽenyJosef Drnek2022-06-28 07:06:09
84TřeštinaMužiJosef Drnek2022-06-28 07:05:48
85ZahnašoviceŽenyJosef Drnek2022-06-28 07:04:52
86ZahnašoviceMužiJosef Drnek2022-06-28 07:04:27
87ZahnašoviceMužiRadek Staněk2022-06-27 12:31:52
88ČástkovŽenyRadek Staněk2022-06-27 12:30:35
89ČástkovMužiRadek Staněk2022-06-27 12:30:18
90Petrov u koupalištěŽenyRadek Staněk2022-06-27 12:28:55
91Petrov u koupalištěMužiRadek Staněk2022-06-27 12:28:43
92TopolanyŽenyRadek Staněk2022-06-27 12:27:36
93TopolanyMužiRadek Staněk2022-06-27 12:27:17
94DubenecMužiRadek Staněk2022-06-27 12:26:15
95Čeložnice - has. areálMužiTomáš Hovězák2022-06-26 12:02:51
96Čeložnice - has. areálŽenyTomáš Hovězák2022-06-26 12:02:38
97KrasoniceMužiMichal Matějíček2022-06-25 10:59:35
98KrasoniceŽenyLukáš Vaculík2022-06-25 10:47:53
99KrasoniceMužiLukáš Vaculík2022-06-25 10:47:36
100MěrotínŽenyMichal Matějíček2022-06-25 10:25:25
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu