Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12024/06/242024/06/29 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
22024/06/012024/06/29 Mikulovice, hasičské hřiště, O pohár, 3. kolo ZNL ZN ZNL
32024/06/232024/06/29 Střelice (Dědřichov), Střelice (3B) OL BIOMAC HE
42024/06/212024/06/29 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
52024/06/222024/06/29 Daměnice, O pohár SDH Daměnice BN THL
62024/06/152024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B) OP -
72024/06/242024/06/29 Krásná Ves, 6.kolo PKL - Krásná Ves 2024 MB PKL
82024/06/232024/06/29 Bílovice, Pohárová soutěž PV VCPV
92024/06/232024/06/30 Nová Ves u Světlé, O Pohár SDH Nová Ves u Světlé HB HBHL
102024/07/012024/07/05 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého JN JL
112024/07/012024/07/05 Jílové u Držkova, 7.kolo PKL - Jílové u Držkova 2024 JN PKL
122024/07/012024/07/06 Dubenec, JL Dubenec TU JL
132024/06/282024/07/06 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
142024/06/222024/07/06 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
152024/05/012024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B PI -
162024/06/232024/07/06 Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) JI PLPU
172024/06/232024/07/07 Bransouze, O pohár starostky obce TR TRL
182024/06/292024/07/13 Netín, Netín ZR EXČR
192024/06/302024/07/13 Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice JH PLPU
202024/07/052024/07/13 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
212024/05/152024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce ZN -
222024/06/302024/07/14 Maršovice, Maršovice ZR EXČR
232024/07/062024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
242024/07/142024/07/20 Šumvald, Šumvald OL BIOMAC HE
252024/06/142024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně TR -
262024/07/072024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč JH PLPU
272024/07/072024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
282024/07/132024/07/21 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice TR -
292024/07/222024/07/27 Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024 LI PKL
302024/07/212024/07/27 Janovice, Janovice (2B) BR BIOMAC HE
312024/07/132024/07/27 Vracov - fotb. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
322024/07/142024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou PE PLPU
332024/07/212024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč JH PLPU
342024/07/212024/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
352024/07/212024/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
362024/07/212024/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
372024/05/282024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B ZN -
382024/08/052024/08/10 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
392024/08/042024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
402024/08/022024/08/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
412024/05/282024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku ZN -
422024/08/052024/08/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
432024/08/022024/08/11 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
442024/08/042024/08/11 Třeština, Třeština (3B) SU BIOMAC HE
452024/07/282024/08/11 Čikov, 15. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
462024/07/282024/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
472024/08/032024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR EXČR
482024/08/092024/08/17 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
492024/08/042024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice PE PLPU
502024/07/192024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo) ZN -
512024/08/042024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
522024/08/112024/08/24 Zbraslav, 8.kolo Žďárské ligy ve Zbraslavi BO ŽL
532024/08/162024/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
542024/08/162024/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
552024/08/112024/08/25 Hamry nad Sázavou, 9. kolo Žďárské ligy Hamry nad Sázavou ZR ŽL
562024/08/262024/08/31 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
572024/08/172024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
582024/08/232024/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
592024/08/182024/09/01 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
602024/08/182024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
612024/08/102024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky DO -
622024/08/232024/09/01 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
632024/08/182024/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
642024/08/242024/09/01 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce Vel. nad Veličkou HO GPHO
652024/08/242024/09/07 Markvartice, O putovní pohár SDH Markvartice TR TRL
662024/09/022024/09/07 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu JN JL
672024/08/242024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH SY EXČR
682024/08/242024/09/07 Stařeč, O pohár starosty SDH Stařeč TR TRL
692024/08/252024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
702024/09/022024/09/07 Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 LI PKL
712024/09/052024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B JC -
722024/09/012024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční) OL BIOMAC HE
732024/08/252024/09/08 Trnava, O pohár SDH TR TRL
742024/08/182024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
752024/09/022024/09/08 Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024 LI PKL
762024/08/252024/09/08 Lipník, O pohár starosty SDH Lipník TR TRL
772024/08/312024/09/14 Kněžice, Pohár Bohemia TR TRL
782024/08/312024/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
792024/09/092024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
802024/09/072024/09/14 Holýšov, V. kolo CHLMH DO CHL
812024/05/072024/09/14 Soběsuky, Pohárová soutěž PV VCPV
822024/09/012024/09/14 Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka TR ŽL
832024/09/092024/09/14 Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 SM PKL
842024/09/012024/09/15 Rokytnice nad Rokytnou, Třebíčská liga MH TR TRL
852024/09/012024/09/15 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
862024/09/072024/09/21 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
872024/09/162024/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
882024/09/152024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B) OL BIOMAC HE
892024/09/082024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
902024/09/082024/09/21 Maršovice, Závěrečné kolo Žďárské ligy v Maršovicích ZR ŽL
912024/09/162024/09/21 Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 SM PKL
922024/09/152024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1ČechtínŽenyMichal Matějíček2024-06-23 08:59:39
2ČechtínMužiMichal Matějíček2024-06-23 08:58:57
3NevcehleŽenyMichal Matějíček2024-06-22 10:55:38
4NevcehleMužiMichal Matějíček2024-06-22 10:55:13
5NevcehleŽenyLukáš Vaculík2024-06-22 06:06:47
6NevcehleMužiLukáš Vaculík2024-06-22 06:06:37
7RadíkovŽenyLukáš Vaculík2024-06-16 09:15:33
8RadíkovMužiLukáš Vaculík2024-06-16 09:15:20
9RadíkovŽenyMichal Matějíček2024-06-15 20:21:13
10RadíkovMužiMichal Matějíček2024-06-15 20:20:57
11PlumlovŽenyLukáš Vaculík2024-06-15 09:50:44
12PlumlovMužiLukáš Vaculík2024-06-15 09:50:31
13PlumlovŽenyMichal Matějíček2024-06-14 19:52:19
14PlumlovMužiMichal Matějíček2024-06-14 19:51:45
15Ratíškovice - fotba.hřištěŽenyPetr Kotásek2024-06-05 17:40:57
16Ratíškovice - fotba.hřištěMužiPetr Kotásek2024-06-05 17:40:30
17Svatobořice - hasičský areálŽenyPetr Kotásek2024-05-11 11:45:54
18Svatobořice - hasičský areálMužiPetr Kotásek2024-05-11 11:45:39
19Svatobořice - hasičský areálŽenyMichal Matějíček2024-05-11 11:29:29
20Svatobořice - hasičský areálMužiMichal Matějíček2024-05-11 11:29:11
21Svatobořice - hasičský areálMužiDaniel Chvátal2024-05-09 21:56:16
22Vlkoš - fotb. hřištěŽenyDaniel Chvátal2024-05-04 11:53:26
23Vlkoš - fotb. hřištěMužiDaniel Chvátal2024-05-04 11:53:09
24Vlkoš - fotb. hřištěŽenyPetr Kotásek2024-04-24 07:50:01
25Vlkoš - fotb. hřištěMužiPetr Kotásek2024-04-24 07:49:26
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu