Halámky 2018 - O pohár SDH Halámky

Liga: VCT
Místo: Halámky
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 09. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Jan Prokeš
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 05. 2018 18:00
Konec rezervace: 08. 06. 2018 18:00
Začátek tipování:  09. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 09. 06. 2018 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhhalamky/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-halamky-9263.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Halámky JHJan Zahradník
23Ústrašice BTAJan Zahradník
36Rybova Lhota TAJan Zahradník


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chlum u Třeboně JH16,3416,3016,342014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stříbřec JH16,9216,2516,922015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mníšek JH16,4717,2217,222014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Stříbřec JH17,5616,3317,562014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Valtínov JH17,8317,6517,832015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lomnice nad Lužnicí JH17,7218,0918,092015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lásenice JH17,1518,5718,572014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Slavošovice CB19,0818,6019,082015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Novosedly nad Nežárkou JH19,1119,5319,532015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stajka JH20,0220,2020,202014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Branná JH20,2318,1420,232014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kolence JH20,4719,0020,472015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stajka JH19,1720,7720,772015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lomnice nad Lužnicí JH19,4422,2022,202014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Halámky JH22,6522,4522,652014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Majdalena JH22,7722,2022,772014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Halámky JH23,3121,9323,312015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kolence JH16,8524,0624,062014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Novosedly nad Nežárkou JH24,5124,6824,682014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chlum u Třeboně JH24,8121,5024,812015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ústrašice BTA24,9724,2324,972014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rapšach JH25,1424,5325,142014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mníšek JH26,0023,5026,002015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hosín CB25,9726,3226,322014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Rapšach JH26,4525,2526,452015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hamr JH17,2526,7826,782014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hamr JH33,4624,6533,462015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Suchdol nad Lužnicí JH40,5241,2641,262015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lásenice JH43,0418,7543,042015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Majdalena JH31,6759,4659,462015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Staňkov JH20,85-NP2015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zdešov JH16,6216,78MS2014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Mirochov JH21,6020,53MS2014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lásenice JH20,0020,4320,432015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ústrašice TA20,1720,5620,562014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chlum u Třeboně JH20,4320,7020,702017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zdešov JH20,4421,0421,042014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hrdějovice CB--21,252016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chlum u Třeboně JH--21,322016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lásenice JH--22,452016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lomnice nad Lužnicí JH22,4922,4822,492014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chlum u Třeboně JH21,9922,8522,852015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lomnice nad Lužnicí JH21,9022,9022,902017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rapšach JH21,9123,0923,092017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Novosedly nad Nežárkou JH21,8223,2123,212017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lásenice JH23,3623,2323,362014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Stříbřec JH22,7423,4423,442017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrdějovice CB23,2223,6823,682017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Staňkov JH23,2823,7023,702017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rapšach JH24,2923,6024,292015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lomnice nad Lužnicí JH--24,872016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lásenice JH21,9126,1526,152017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Staňkov JH23,7527,1027,102015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Suchdol nad Lužnicí JH27,2227,4827,482017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rapšach JH--27,532016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Staňkov JH--29,402016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hamr JH28,1030,7530,752017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Rapšach JH31,3129,9931,312014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Majdalena JH30,1331,5431,542014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Majdalena JH34,2633,1634,262015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lomnice nad Lužnicí JH35,8638,6838,682015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hamr JH24,5740,6140,612015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Novosedly nad Nežárkou JH--57,132016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chlum u Třeboně JH23,9467,9067,902014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hamr JH105,5731,51105,572014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Novosedly nad Nežárkou JH30,89-NP2015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/06 Halámky,
VCT
2014/05/24 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2015/05/23 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2016/05/14 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2017/05/27 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2018/06/09 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/06/09 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2018/06/23 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2018/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2018/07/07 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2018/07/14 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2018/07/21 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2018/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2018/08/18 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2018/08/25 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga