Nové Dvory, dvojkolo 2026 (Litoměřice)
Nové Dvory (LT) - soutěž KL
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Krušnohorská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 30. 08. 2026 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Litoměřice |
| Kraj: | Ústecký |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Slavětín | Louny | 18,10 | 17,56 | 18,10 | 0,54 | |
![]() | 2. | Großolbersdorf | bez určení okresu | 19,34 | 18,37 | 19,34 | 0,97 | |
![]() | 3. | Jimlín | Louny | 19,42 | 19,33 | 19,42 | 0,09 | |
![]() | 4. | Nové Brozany | Litoměřice | 20,91 | 20,91 | 20,07 | 0,84 | |
![]() | 5. | Brozany nad Ohří | Litoměřice | 22,00 | 21,34 | 22,00 | 0,66 | |
![]() | 6. | Černčice | Louny | 23,40 | 23,19 | 23,40 | 0,21 | |
![]() | 7. | Cítoliby | Louny | 23,51 | 20,77 | 23,51 | 2,74 |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Touchovice | Louny | 17,66 | 17,58 | 17,66 | 0,08 | |
![]() | 2. | Dřemčice | Litoměřice | 18,82 | 18,82 | 17,66 | 1,16 | |
![]() | 3. | Vědomice | Litoměřice | 19,13 | 19,13 | 18,82 | 0,31 | |
![]() | 4. | Černčice | Louny | 19,28 | 18,21 | 19,28 | 1,07 | |
![]() | 5. | Chrášťany | Litoměřice | 19,37 | 17,85 | 19,37 | 1,52 | |
![]() | 6. | Obora B | Louny | 36,30 | 19,53 | 36,30 | 16,77 | |
![]() | 7. | Telnice | Ústí nad Labem | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahorčice | Strakonice | - | - | 16,76 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chrášťany | Litoměřice | - | - | 17,19 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Štrbice A | Teplice | - | - | 17,55 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Jimlín | Louny | 17,77 | 17,35 | 17,77 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Brozany nad Ohří | Litoměřice | 17,83 | 17,59 | 17,83 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Slavětín | Louny | - | - | 17,84 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Štrbice | Teplice | - | - | 17,87 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Slavětín | Louny | 17,56 | 18,10 | 18,10 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Touchovice | Louny | - | - | 18,31 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Slavětín | Louny | 18,33 | 18,09 | 18,33 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Černuc | Kladno | 17,64 | 18,36 | 18,36 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Předonín B | Litoměřice | - | - | 18,39 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jimlín | Louny | 18,02 | 18,61 | 18,61 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Jimlín | Louny | - | - | 18,69 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Štrbice B | Teplice | - | - | 18,79 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zeměchy | Louny | 18,03 | 19,28 | 19,28 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Großolbersdorf | bez určení okresu | 18,37 | 19,34 | 19,34 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Jimlín | Louny | 19,33 | 19,42 | 19,42 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lhenice A | Teplice | - | - | 19,49 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chrášťany | Litoměřice | 19,93 | 19,78 | 19,93 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Slavětín | Louny | 19,93 | 18,11 | 19,93 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Touchovice | Louny | - | - | 20,01 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Srbice | Teplice | 20,04 | 17,86 | 20,04 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Černčice | Louny | 19,88 | 20,15 | 20,15 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Štrbice B | Teplice | 17,72 | 20,27 | 20,27 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Cítoliby | Louny | - | - | 20,31 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nevřeň | Plzeň-sever | 19,93 | 20,40 | 20,40 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Großolbersdorf | bez určení okresu | - | - | 20,55 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Brozany nad Ohří | Litoměřice | 19,98 | 20,74 | 20,74 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nové Brozany | Litoměřice | 20,91 | 20,07 | 20,91 | 2026/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu









