Roudný 2019 - Roudný

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 08. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velké Hamry JN 14,90 14,90 14,49
2.  Březová LI 15,23 14,75 15,23
3.  Pěnčín JN 15,48 15,48 14,27
4.  Karlinky LI 16,31 16,31 15,15
5.  Velké Hamry B JN 17,23 17,23 16,62
6.  Hradčany LI 17,30 17,30 16,85
7.  Těpeře JN 17,42 16,97 17,42
8.  Bystřice JC 17,77 15,64 17,77
9.  Jílové u Držkova JN 18,40 17,97 18,40
10.  Roudný JN 20,32 19,99 20,32
11.  Bukovno MB 20,67 19,87 20,67
12.  Doubrava Lažany MB 22,75 22,06 22,75
13.  Záskalí LI 23,03 21,46 23,03
14.  Příchovice JN 23,91 23,30 23,91
15.  Krásná Ves B MB 27,38 17,36 27,38
16.  Jeřmanice LI 29,48 29,48 29,26
17.  Odolenovice JN 35,49 35,49 35,42
18.  Janův Důl LI 35,88 35,17 35,88
19.  Košťálov SM NP NP NP
19.  Křížkový Újezdec PH NP NP NP
19.  Krásná Ves MB NP NP NP
19.  Malá Skála JN NP NP NP
19.  Škodějov SM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Veselá SM 17,73 17,48 17,73
2.  Zlatá Olešnice JN 18,09 18,09 17,77
3.  Dalešice JN 18,92 18,92 18,68
4.  Březová LI 19,34 18,86 19,34
5.  Hodkovice nad Mohelkou LI 24,53 24,53 24,45
6.  Ploukonice SM 28,38 17,12 28,38
7.  Mělník Blata ME 32,65 32,65 32,31
8.  Jeřmanice LI NP NP NP
8.  Pěnčín JN NP NP NP
8.  Raspenava LI NP NP NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Škodějov SM 20,65 20,65 20,56
2.  Bystřice JC 20,84 20,84 20,37
3.  Křížkový Újezdec PH 20,98 20,47 20,98
4.  Janův Důl LI 21,10 21,10 20,16
5.  Hradčany LI 21,62 21,62 20,81
6.  Těpeře JN 21,77 21,77 21,38
7.  Příchovice JN 21,80 21,59 21,80
8.  Záskalí LI 22,78 21,32 22,78
9.  Velké Hamry JN 22,91 22,91 22,60
10.  Doubrava Lažany MB 31,59 31,59 26,83
11.  Jeřmanice LI 49,04 49,04 48,52
12.  Odolenovice JN NP NP NP

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Dalešice JN 20,97 20,89 20,97
2. Dolní Sytová SM 22,17 21,40 22,17
3. Roztoky u Semil SM 23,69 23,69 23,48
4. Dalešice ženy JN 24,52 23,44 24,52
5. Smržovka muži JN 24,62 23,64 24,62
6. Smržovka ženy JN 25,82 25,82 25,44
7. Petrašovice LI 34,21 34,21 34,08
8. Ostroměř JC 36,45 36,27 36,45
9. Lažany LI 45,66 45,66 23,59
10. Malá Skála B JN 46,08 45,46 46,08

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hamry JN14,9014,4914,902019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
2.  Březová LI14,7515,2315,232019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
3.  Pěnčín JN15,4814,2715,482019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
4.  Karlinky LI16,3115,1516,312019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
5.  Velké Hamry BJN17,2316,6217,232019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
6.  Hradčany LI17,3016,8517,302019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
7.  Těpeře JN16,9717,4217,422019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
8.  Bystřice JC15,6417,7717,772019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
9.  Jílové u Držkova JN17,9718,4018,402019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
10.  Roudný JN19,9920,3220,322019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
11.  Bukovno MB19,8720,6720,672019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
12.  Doubrava LažanyMB22,0622,7522,752019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
13.  Záskalí LI21,4623,0323,032019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
14.  Příchovice JN23,3023,9123,912019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
15.  Krásná Ves BMB17,3627,3827,382019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
16.  Jeřmanice LI29,4829,2629,482019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
17.  Odolenovice JN35,4935,4235,492019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
18.  Janův Důl LI35,1735,8835,882019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
19.  Křížkový Újezdec PHNPNPNP2019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
20.  Škodějov SMNPNPNP2019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
21.  Košťálov SMNPNPNP2019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
22.  Malá Skála JNNPNPNP2019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
23.  Krásná Ves MBNPNPNP2019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Veselá SM17,4817,7317,732019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
2. Zlatá Olešnice JN18,0917,7718,092019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
3. Dalešice JN18,9218,6818,922019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
4. Březová LI18,8619,3419,342019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
5. Hodkovice nad Mohelkou LI24,5324,4524,532019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
6. Ploukonice SM17,1228,3828,382019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
7. Mělník Blata ME32,6532,3132,652019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
8. Pěnčín JNNPNPNP2019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
9. Raspenava LINPNPNP2019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
10. Jeřmanice LINPNPNP2019/08/17 Útok,sklopka 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Roudný, Pohár Ivana Ivanova
FNC
2014/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2014/08/16 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2015/04/25 Hasičský areál Roudný, Fire training day
-
2015/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2015/08/15 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2016/08/13 Roudný, 10. kolo Roudný
FNC
2017/08/19 Roudný, FNC Roudný
FNC
2018/08/18 Roudný, FNC Roudný
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře