Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 195006 |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Souřadnice: | 50°33*45*N,15°04*08*E |
PSČ: | 294 11 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krásná Ves | MB | 17,12 | 16,82 | 17,12 | 2021/07/17 | |
2. | Letohrad - Kunčice | UO | 17,31 | 17,28 | 17,31 | 2020/07/26 | |
3. | Kosmonosy | MB | 17,44 | 16,97 | 17,44 | 2020/09/20 | |
4. | Borovice | MB | 17,35 | 17,50 | 17,50 | 2019/07/20 | |
5. | Benešov u Semil | SM | 17,04 | 17,69 | 17,69 | 2021/09/25 | |
6. | Radimovice | LI | 17,77 | 17,69 | 17,77 | 2020/09/13 | |
7. | Bechov | MB | 17,88 | 17,75 | 17,88 | 2021/08/07 | |
8. | Dneboh | MB | 17,94 | 17,64 | 17,94 | 2019/08/18 | |
9. | Košťálov | SM | 17,11 | 17,98 | 17,98 | 2021/09/19 | |
10. | Kosmonosy | MB | 18,01 | 18,01 | 18,01 | 2021/09/12 | |
11. | Sychrov | MB | 17,54 | 18,04 | 18,04 | 2022/06/25 | |
12. | Sychrov | MB | 18,06 | 17,46 | 18,06 | 2019/06/08 | |
13. | Zderaz | CR | 18,08 | 17,88 | 18,08 | 2021/09/05 | |
14. | Radimovice | LI | 17,75 | 18,19 | 18,19 | 2024/05/19 | |
15. | Kosmonosy | MB | 18,04 | 18,22 | 18,22 | 2023/05/13 | |
16. | Sychrov | MB | 17,45 | 18,30 | 18,30 | 2021/07/04 | |
17. | Tanvald | JN | 18,30 | 17,62 | 18,30 | 2023/09/09 | |
18. | Malá Skála | JN | 17,47 | 18,32 | 18,32 | 2019/09/22 | |
19. | Bechov | MB | 17,98 | 18,37 | 18,37 | 2024/05/25 | |
20. | Košťálov | SM | 18,34 | 18,38 | 18,38 | 2018/09/16 | |
21. | Malá Skála | JN | 18,21 | 18,40 | 18,40 | 2021/09/18 | |
22. | Bechov | MB | 18,49 | 18,37 | 18,49 | 2023/05/27 | |
23. | Borovice | MB | 18,51 | 18,43 | 18,51 | 2018/09/15 | |
24. | Benešov u Semil | SM | 18,53 | 18,15 | 18,53 | 2020/09/26 | |
25. | Kosmonosy | MB | 18,34 | 18,55 | 18,55 | 2019/05/18 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2018/07/07 | Košťálov | PKL | 15,96 | 10 | 6 | ||
2018/07/28 | Nová Ves u Chrastavy | PKL | 16,08 | 7 | 9 | ||
2018/08/11 | Jílové u Držkova | PKL | 16,71 | 12 | 4 | ||
2018/05/06 | Smidary | PKL | 17,23 | 15 | 0 | ||
2018/05/05 | Myštěves | PKL | 17,75 | 18 | 0 | ||
2018/09/01 | Karlinky | PKL | 18,08 | 9 | 7 | ||
2018/09/16 | Košťálov | JL | 18,38 | 8 | 8 | ||
2018/09/15 | Borovice | JL | 18,51 | 12 | 4 | ||
2018/09/22 | Benešov u Semil | JL | 18,57 | 11 | 5 | ||
2018/09/02 | Myštěves | EXČR | 18,88 | 20 | 0 | ||
2018/06/02 | Jeřmanice | FNC | 19,14 | 9 | 7 | ||
2018/06/09 | Sychrov | JL | 20,88 | 14 | 2 | ||
2018/09/29 | Ploukonice | PKL | 21,68 | 18 | 0 | ||
2018/07/21 | Podmoklice | PKL | 22,03 | 19 | 0 | ||
2018/09/15 | Kosořice, hasičské hřiště | BP | 28,95 | 10 | 6 | ||
2018/08/25 | Bakov nad Jizerou, koupaliště | BP | 30,22 | 12 | 4 | ||
2018/09/08 | Březno, fotbalové hřiště | BP | 32,17 | 11 | 5 | ||
2018/08/18 | Huť | JL | 32,21 | 15 | 1 | ||
2018/08/19 | Dneboh | JL | NP | 18 | 0 | ||
A | 2018/05/12 | Svijany | PKL | 15,94 | 9 | 7 | |
A | 2018/05/19 | Cetenov | PKL | 16,38 | 12 | 4 | |
A | 2018/06/09 | Příšovice | PKL | 16,77 | 14 | 2 | |
A | 2018/06/02 | Jeřmanice | PKL | 32,03 | 16 | 0 | |
B | 2018/07/21 | Podmoklice | PKL | 16,59 | 16 | 0 | |
B | 2018/06/09 | Příšovice | PKL | 17,39 | 16 | 0 | |
B | 2018/05/12 | Svijany | PKL | 28,31 | 24 | 0 | |
B | 2018/09/29 | Ploukonice | PKL | NP | 21 | 0 | |
Budoucnost | 2018/08/25 | Kosořice | FNC | 17,61 | 9 | 7 | |
Jirčák Ondřej | 2018/04/07 | Jablonec | FSCR | 19,99 | 52 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
20. místo BP 201620. místo PKL 201819. místo JL 201816. místo BP 201820. místo FNC 201913. místo JL 201913. místo PKL 201914. místo JL 20209. místo JL 202120. místo JL 202318. místo PKL 20239. místo PKL 202415. místo JL 2024
Boleslavsky pohar
Tým: Břehy , nejlepěí čas: 28,95 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 15 počet výsledků: 3x
Extraliga ČR
Tým: Břehy , nejlepěí čas: 18,88 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire night cup
Tým: Břehy , nejlepěí čas: 19,14 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 7 počet výsledků: 1x
Jizerská liga
Tým: Břehy , nejlepěí čas: 18,38 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 20 počet výsledků: 6x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Břehy , nejlepěí čas: 15,96 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 26 počet výsledků: 8x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Břehy A, nejlepěí čas: 15,94 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 13 počet výsledků: 4x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Břehy B, nejlepěí čas: 16,59 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 4x
Fire night cup
Tým: Břehy Budoucnost, nejlepěí čas: 17,61 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 7 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Břehy Jirčák Ondřej, nejlepěí čas: 19,99 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2020/08/08 | Břehy, Pojizerský pohár Břehy | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2018/05/20 | Radimovice, Sychrovský pohár | 4 | |
2018/06/02 | Jeřmanice, FNC Jeřmanice | 26 | |
2018/06/09 | Sychrov, Káčovský pohár | 7 | |
2018/07/21 | Podmoklice, PKL Podmoklice | 5 | |
2018/07/21 | Podmoklice, PKL Podmoklice | 18 | |
2018/08/18 | Huť, Pohár sklářské hutě | 3 | |
2018/08/19 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | 11 | |
2018/08/25 | Bakov nad Jizerou, koupaliště, Memoriál Josefa Dvořáka | 9 | |
2018/08/25 | Kosořice, FNC Kosořice | 15 | |
2018/09/02 | Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ | 3 | |
2018/09/15 | Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka | 9 | |
2018/09/15 | Borovice, Borovický pohár | 16 | |
2018/09/16 | Košťálov, Košťálovský pohár | 5 | |
2018/09/22 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | 6 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře