Liga: | Olomoucká noční liga |
Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/sdhmerotin/ |
Kdy: | 19. 08. 2017 21:00 |
Kontakt: | delegát ONL: Piterka Rudolf |
Telefon: | 734 834 202 |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | ONL |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olešnice | OL | 15,13 | 15,01 | 15,13 | |
2. | Měrotín | OL | 15,69 | 15,29 | 15,69 | |
3. | Ludéřov | OL | 15,78 | 15,78 | 15,58 | |
4. | Bílovice | PV | 15,91 | 15,45 | 15,91 | |
5. | Hlubočky | OL | 15,98 | 15,98 | 15,80 | |
6. | Střelice | OL | 16,19 | 15,92 | 16,19 | |
7. | Chválkovice | OL | 16,21 | 16,21 | 15,95 | |
8. | Svésedlice | OL | 16,22 | 16,22 | 15,58 | |
9. | Náměšť na Hané | OL | 16,33 | 16,33 | 15,63 | |
10. | Cholina | OL | 16,42 | 16,42 | 16,02 | |
11. | Dolany A | OL | 16,95 | 16,36 | 16,95 | |
12. | Pavlov-výběr | SU | 17,01 | 17,01 | 16,25 | |
13. | Domamyslice Dvojka | PV | 17,13 | 15,50 | 17,13 | |
14. | Moravičany | SU | 18,41 | 18,16 | 18,41 | |
15. | Troubelice | OL | 18,62 | 17,76 | 18,62 | |
16. | Krasice - Prostějov | PV | 19,07 | 17,69 | 19,07 | |
17. | Dolany B | OL | 21,42 | 21,42 | 17,22 | |
18. | Břidličná | BR | 22,11 | 22,11 | 21,57 | |
19. | Drahanovice | OL | 23,01 | 23,01 | 22,99 | |
20. | Dub nad Moravou | OL | 24,28 | 24,28 | 23,28 | |
21. | Velký Týnec | OL | 28,46 | 28,46 | 18,47 | |
22. | Mladeč | OL | 36,37 | 21,00 | 36,37 | |
23. | Čechy pod Kosířem | PV | 36,55 | 36,55 | 36,51 | |
24. | Újezd | OL | 38,40 | 37,16 | 38,40 | |
25. | Kožušany | OL | NP | NP | NP | |
25. | Střížov | OL | NP | NP | NP | |
25. | Tršice | OL | NP | NP | NP | |
25. | Blatec | OL | NP | NP | 18,02 | |
25. | Podolí | PR | NP | NP | 20,99 | |
25. | Šumvald | OL | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Náměšť na Hané | OL | 19,07 | 19,07 | 18,90 | |
2. | Krasice - Prostějov | PV | 19,73 | 19,73 | 18,39 | |
3. | Hlubočky | OL | 20,04 | 19,83 | 20,04 | |
4. | Pěnčín | PV | 20,40 | 20,40 | 20,18 | |
5. | Blatec | OL | 20,69 | 20,69 | 20,69 | |
6. | Haňovice | OL | 21,30 | 20,43 | 21,30 | |
7. | Svésedlice | OL | 21,98 | 21,98 | 20,40 | |
8. | Moravičany | SU | 25,16 | 25,16 | 24,26 | |
9. | Kožušany | OL | 34,65 | 34,65 | 31,85 | |
10. | Újezd | OL | 36,56 | 36,56 | 35,34 | |
11. | Čechy pod Kosířem | PV | 40,55 | 40,55 | 26,81 | |
12. | Velký Týnec | OL | NP | NP | 32,20 | |
12. | Bílovice | PV | NP | NP | NP | |
12. | Nové Dvory | OL | NP | NP | NP | |
12. | Trusovice | OL | NP | NP | NP | |
12. | Cholina | OL | NP | NP | NP | |
12. | Mladeč | OL | NP | NP | 33,93 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře