Rok:

Výsledky ročníku 2014 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ko
1
Ha
2
Ch
3
Ma
4
Lo
5
No
6
St
7
Br
8

9
Mn
10
St
11
Fr
12
Lu
13
Ha
14
Ch
15
1. Heřmaneč 216 14,99JH
15,74
-
14,99
21,12
22,50
16,46
29,70
19,18
20,26
25,82
20,45
16,58
17,32
24,92
NP
2. Stříbřec 183 16,16JH
17,16
17,56
16,16
22,80
22,02
17,85
24,46
20,42
27,92
28,30
20,36
20,23
18,22
27,87
NP
3. Chlum u Třeboně 145 16,34JH
44,30
16,34
16,69
25,35
37,37
18,06
21,60
45,22
24,93
36,26
18,80
17,13
19,34
31,43
19,94
4. Mníšek 137 17,22JH
19,03
17,22
NP
23,36
NP
17,58
21,52
20,71
21,29
26,70
21,96
24,16
NP
28,61
24,07
5. Markvarec 136 16,34JH
16,98
-
16,34
25,47
26,16
28,26
-
19,57
20,07
31,80
19,19
17,93
27,52
29,94
NP
6. Branná 135 17,45JH
17,45
20,23
-
23,24
21,22
21,18
22,20
22,54
23,65
35,99
19,78
19,69
26,42
35,19
20,90
-. Lásenice 135 17,89JH
NP
18,57
17,89
19,17
24,36
19,18
18,60
NP
28,37
31,30
20,14
19,47
NP
29,68
22,71
8. Novosedly nad Nežárkou 97 19,72JH
19,95
24,68
19,85
21,96
28,74
19,72
20,09
20,43
24,17
51,44
28,88
21,10
31,86
NP
24,85
9. Lomnice nad Lužnicí 79 17,10JH
17,59
22,20
17,10
27,58
46,75
18,81
26,83
21,27
NP
32,92
21,21
39,26
24,47
--
-. Halámky 79 19,00JH
NP
22,65
19,00
24,92
34,74
35,42
32,37
39,62
23,94
35,65
23,59
21,85
20,55
32,22
22,51
11. Hamr 67 19,22JH
MS
26,78
-
22,40
-
36,94
42,37
35,86
22,26
43,58
22,46
19,22
20,14
36,22
35,80
12. Stajka 60 20,20JH
25,56
20,20
29,63
23,24
26,58
32,75
76,62
26,17
29,37
62,88
22,74
-
45,70
-
22,76
13. Kolence 56 16,42JH
49,28
24,06
16,42
19,60
39,62
29,70
38,09
36,83
29,35
NP
28,95
26,48
NP
35,32
30,21
14. Frahelž 53 19,33JH
40,54
--
23,38
29,18
-
28,47
--
35,51
28,72
19,33
NP
29,20
-
15. Staňkov 48 23,05JH--
23,32
NP
24,30
48,87
23,05
41,71
28,85
30,92
59,80
-
55,83
32,33
-
16. Český Rudolec 45 16,34JH
17,14
-
16,34
19,18
---
19,59
----
31,33
--
17. Zdešov 38 17,21JH-
MS
17,21
---
20,62
-------
19,75
18. Domanín 26 20,49JH
27,89
-
20,49
-
28,91
36,35
26,12
----
24,69
-
51,64
-
19. Polště 21 23,65JH
25,58
-
26,92
-----
28,36
---
23,65
-
33,20
20. Žďár 20 17,43JH--
NP
-----------
17,43
-. Rudolfov 20 19,99CB--------
19,99
------
22. Ústrašice B 19 16,17TA-
24,97
16,17
------------
23. Majdalena 17 22,77JH-
22,77
-
29,53
--
26,35
--
40,77
--
26,76
-
51,23
24. Cizkrajov 15 19,30JH--------
NP
NP
--
19,30
NP
-
-. Krahulčí 15 19,80JI--------------
19,80
-. Ponědrážka 15 23,22JH
23,22
---
51,54
------
39,99
23,65
--
27. Horní Meziříčko 14 17,39JH--
17,39
--
19,24
----
NP
----
28. Rapšach 12 25,14JH-
25,14
-----
NP
----
25,82
-
31,55
29. Zaliny 11 19,52CB------------
19,52
--
30. Chválkov 10 22,42PE--------------
22,42
31. Kamenice nad Lipou 9 16,55PE--
16,55
------------
32. Olešná 7 29,26PE-------
29,26
-------
33. Příbraz 5 29,22JH----
29,22
----
64,67
NP
----
34. Slavošovice 4 26,34CB------------
26,34
--
-. Stará Hlína 4 28,77JH-------
70,71
-
63,52
41,95
28,77
NP
-
33,15
-. Stráž nad Nežárkou 4 31,56JH-----
31,56
---------
37. Drunče 3 18,23JH--
18,23
------------
-. Roseč 3 33,82JH
33,82
--------------
39. Hosín 2 26,32CB
NP
26,32
-------------
40. Mirochov 1 28,61JH-
MS
28,61
------
32,47
----
67,95
41. Chlum u Třeboně B 0 19,91JH--
19,91
-----------
41,50
-. Slapy 0 20,49TA--
20,49
------------
-. Lužnice 0 85,87JH------------
85,87
--
-. Zaliny dorost 0 NPCB------------
NP
--
-. Frahelž Pardál team 0 NPJH-----------
NP
---


Celkem se účastnilo:  60 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: